Mapfre Genel Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Türkiye Kredi Bankası tarafından kurulan Genel Sigorta 1975 senesinde Çukurova Holding bünyesine girer ve 2007 yılında Güney Amerika ve İspanya’nın en önemli sigorta gruplarından biri olan Mapfre Çukurova Holding hisselerinin yüzde sekseni satın almasıyla hakimiyeti ele geçirir ve 2009 yılından itibaren Türkiye’de Mapfre Genel Sigorta olarak faaliyet yürütmektedir. Ülkemizde Sigortacılık alanında hızlı bir değişimin yaşanmasıyla birlikte Mapfre Genel Sigorta dünya genelindeki tecrübesi sayesinde Türk ekonomisine de katkı sağlamaya devam etmektedir.

Mapfre Sigorta telefon numarası kaç

Türkiye’de genel sigorta hisselerinin tamamına yakınını satın alarak önemli bir Sigortacılık tecrübesini Türkiye’deki müşterilerine kullandırmak isteyen firma yeni yeni alternatifler sunarak bunu sürekli olarak müşterilerine yansıtıp en iyi hizmeti verme amacıyla çalışmalar yürütmektedir. Uluslararası tecrübelerini kullanan firma İSO 9001 kalite yönetim sistemi ile çalışmalarını yürütmektedir. Bunun amacı her türlü çözümü müşterinin ihtiyacına yönelik kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktır.

Mapfre Sigorta hizmetlerini telefon hizmetleri ile en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır. Mapfre Genel Sigorta Müşteri Hizmetleri telefon numarası için ister web sitesi aracılığıyla ister telefonlarla başta olmak üzere farklı alternatifleri kullanarak Sigortacılık çözümleri bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti firmanın en önemli çıkış noktası sayılabilir. Bu amaçla müşteri memnuniyeti anketi doldurmak için siteye giriş yapıp gerekli bölümleri doldurabilirsiniz.

Mapfre Genel Sigorta

Mapfre Genel Sigorta

Mapfre Genel Sigorta müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Bu firmanın farklı iletişim kanalları bulunmaktadır. Bunun için acenteler, anlaşmalı kurumlar, hasar, online işlemler için aramanız gereken numaralar farklılık gösterebilir. Acentelerin ulaşacağı numaralar farklıdır, müşterilerin ulaşacağı numaralar farklıdır. Bunun için anlaşmalı kuruluşlar, anlaşmalı oto servisleri, anlaşmalı onarım merkezleri, anlaşmalı sağlık kuruluşları ile ilgili bilgi almak için aramanız gereken numaralar farklıdır. Diğer işlemleri yapmak için yapmanız gerekenler ayrıdır.

Mapfre Genel Sigorta telefon numaraları şöyledir;Mapfre Genel Müdürlük Telefon no

Mapfre Adana Bölge Müdürlüğü

Mapfre Ankara Bölge Müdürlüğü

Mapfre Antalya Bölge Müdürlüğü

Mapfre Çankaya Bölge Müdürlüğü

Mapfre Bursa Bölge Müdürlüğü

Mapfre Denizli Bölge Müdürlüğü

Mapfre Eskişehir Bölge Müdürlüğü

Mapfre Gaziantep Bölge Müdürlüğü

Mapfre İstanbul Bölge Müdürlüğü

Mapfre İstanbul Anadolu Yakası Bölge Müdürlüğü

Mapfre Beşiktaş Bölge Müdürlüğü

Mapfre İzmir Bölge Müdürlüğü

Mapfre İzmit Bölge Müdürlüğü

Mapfre Kayseri Bölge Müdürlüğü

Mapfre Konya Bölge Müdürlüğü

Mapfre Malatya Bölge Müdürlüğü

Mapfre Sigorta hakkında ne düşünüyorsunuz

Türkiye’de önemli Sigortacılık faaliyetleri yürüten ve son zamanlarda yoğun ilgi gören sigorta şirketlerinden biri olan Mapfre Sigorta telefon numaraları ile de en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmektedir. Firma hakkında düşüncelerinizi konu altına yazabilirsiniz.

Generali Sigorta Telefon Numarası

Bir önceki yazımız olan Acıbadem Sigorta Telefon Numarası başlıklı makalemizde Acıbadem Sigorta, Acıbadem Sigorta iletişim tel ve Acıbadem Sigorta Müşteri İletişim Merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1633 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Liberty dedi ki:

    Mapfre Genel Sigorta size uygun çözümler sunar…

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status