Manisa Şehzadeler Belediyesi İletişim BilgileriManisa’da bulunan belediye birçok birimde hizmet vermeye devam etmektedir. Son olarak beyaz masa hizmetlerine de başlayan belediye her türlü sorunları dinleyerek en kısa sürede çözüm üretmeyi amaçlamıştır. Manisa şehzadeler belediyesi köklü ve merkezi konumda bulunan bir belediyedir.

Adres Bilgileri

Belediye Manisa bulunmaktadır. Adres: Anafartalar Mahallesi gazi Osman Paşa caddesi no:25 Şehzadeler Manisa olarak bilinmektedir.

Telefon Numaraları

Belediye iletişim:0236 250 11 00- 10 olarak 10 hatta hizmet vermektedir. Telefon numaralarından ve beyaz masa sayesinde kolayca iletişime geçebilirsiniz.Ulaşım Bilgileri

Merkezi bir konumda olan belediyeye özel araçlarınızla ve Manisa belediyesinin sağladığı toplu taşıma imkânlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. İletişim bilgileri resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Siirt Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde iletişim, iletişim bilgileri ve Siirt Üniversitesi hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 40 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status