Maltepe Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası Maltepe Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası, eğitim faaliyetleri ile ilgili olarak sizlere gerekli açıklamalarda bulunacağız.İstanbul’un Maltepe semtinde yer alan Marmara Eğitim Köyü’nde eğitim faaliyetlerine devam eden Yüksek Öğrenim Kurumu’nun oldukça fazla etkin olduğunu söyleyebiliriz. Sizler de bu önemli kurumda geleceğe yönelik planlar yapıyorsanız, özgür düşünen, Çağdaş Eğitim anlayışı, Evrensel Bilim anlayışı ile hizmet veren Maltepe Üniversitesi’nde kendinize uygun fakültelerde, enstitülerde ya da yüksekokullarda eğitim öğretim hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Üniversite sizlere gerekli farklı çözümler sunacaktır.

Maltepe Üniversitesi telefon numarası

İhtiyaçlarınızın karşılanması merak ettiğiniz soruların cevap bulması amacıyla Maltepe Üniversitesi Telefon no 0216 626 10 50 numaralı telefon aranabilir. Ayrıca Maltepe Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 65 87 numaralı telefon ile sizlere hizmet vermektedir.

Mütevelli heyeti başkanı Hüseyin Şimşek üyeler Profesör Doktor Şahin Karataş, aynı zamanda rektörlük yapmaktadır. Marmara Eğitim Kurumları Genel Müdürü Elif Şimşek, emekli ağır ceza mahkeme başkanı Ali Nevzat Aygün, eğitimci Mehmet Alkan, eğitimci Melike Özhan, eğitimci Vasfiye Özlemgörür olarak dikkat çekmektedir.Maltepe Üniversitesi

Maltepe Üniversitesi

Maltepe Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası

Siz de akademik birimler, İdari Bilimler öğrenci işleri aday öğrencilerin yapması gerekenler ve diğer konularda bilgi almak amacıyla Maltepe Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 444 65 87 numaralı telefon arandığı takdirde çağrı merkezinde görev yapan çalışanlar sizin sorunlarınızı en kısa sürede çözüm bulması için çaba sarf edecektir. Üniversitenin akademik birimleri olarak fakülteler Tıp, Mühendislik ve doğa bilimleri mimarlık ve tasarım insan ve toplum bilimleri iletişim İktisadi ve İdari Bilimler hukuk güzel sanatlar ve Eğitim Fakültesi olduğunu hatırlatalım. Kariyer planı olanlar için ise diğer üniversitelerin çoğunda olduğu gibi sosyal sağlık ve fen bilimleri enstitüleri yer almaktadır. Ayrıca üniversitede hemşirelik yüksekokulu, Meslek Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu bulunmaktadır. Uzaktan öğretim fırsatı da veren Maltepe Üniversitesi telefon numarası aranarak ayrıntılı bilgi alınabilir. Üniversitenin sosyal hesapları da oluşturulmuş sosyal medyayı takip eden gençlerin Maltepe üniversitesi sosyal medya hesapları takip edilebilir. Özellikle Facebook, Twitter ve Google Plus aracılığı ile sizlerle iletişim kurmaya çalışılmaktadır. Üniversitenin Kütüphanesi de sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Maltepe Üniversitesi taban puanları öğrenim ücretleri barınma imkanı Burs fırsatları gibi merak ettiğiniz konular için ister web sitesi aracılığıyla isterseniz Maltepe Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası aracılığı ile gerekli bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 680 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status