Makro market telefon numarası kaç?Makro market müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?
Türkiye’de marketler zinciri günden güne artmaktadır. 1991 senesinde hizmete giren  Makro market bir perakende firması olarak müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor sizde Makro market telefon numarası kaç, bir sorunum var ya da işe girmek istiyorum, diye düşünceniz varsa ve öğrenmek istiyorsanız sizlere Makro market hakkında kısa bilgi verelim. Ona göre gerekli çalışmalarını yaparsınız.
Günden güne şube sayısını artıran ve merkezi Ankara’da bulunan Makro Market 6 ortaktan oluşmaktadır ve yüzde 100 Türk sermayeli bir Türkiye’nin altı bölgesinde 13 şehirde 200’e yakın şubesi bulunmaktadır. Yılda 80 milyona yakın müşteriye hizmet vermektedir. Türkiye’nin en büyük 500 Şirketi arasında yüz yirmi altıncı sırada ve perakende sektöründe onuncu sırada bulunmaktadır. Kurulduğu ilk günden beri müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen Makro market müşteri hizmetleri telefon numarası ile ister bayilik açmak için görüşebilirsiniz ister aldığınız üründe herhangi bir problem varsa şikayet için ya da farklı öneri dilek ve temennileriniz için müşteri temsilcisini arayıp gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Makro market telefon numarası kaç?

Makro market çağrı merkezi telefon numarası 312- 815- 47- 05 olduğunu hatırlatalım. İstanbul merkezli perakende mağazası sizlere her türlü yardım kolaylık gösterecektir. Ayrıca ihtiyaç halinde faks numarası 0312- 815- 47- 30 olduğunu hatırlatalım. Makro market sürekli mağaza sayısını artırmaktadır. Ankara, Samsun, Konya, Antalya, Kayseri, Mersin’de bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Mağazası bulunan iller ise Ordu, Yozgat, Samsun, Malatya, Mersin, Konya, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Bolu, Amasya, Ankara, Antalya olduğunu hatırlatalım.
Daha çok gıda ağırlıklı ürün satışı gerçekleştiren Makro market müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere her türlü konuda bilgi verecektir ve sorunlarınızın isteklerinizin çözüme kavuşması için yardımcı olacaktır. Sizde gerek şikayetleriniz gerek istek ve temennileriniz için müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde vodafone iletişim tel, Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlan ve Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 900 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status