Lokman Hekim Esnaf Hastanesi iletişim telefon numarasıYaklaşık 20 yıldan beri Muğla Fethiye ilçesinde vatandaşlara sağlık hizmeti veren özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası hakkında sizlere bilgilendirme yapıyoruz. Sağlık hizmeti almak düşünceniz varsa randevu hattını arayarak saat 8-24 arası kendinize uygun bölümden klinikten randevu alabilirsiniz.

Öncelikle Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi iletişim telefon numarası bilinmesi gerekmektedir. antibiotic online 0850 644 64 00 numaralı randevu hattını aramanız halinde müşteri temsilcileri sizlere gerekli bilgilendirme yapacaktır. Sağlık sorunlarının her gün git gide arttığı ülkemizde devletin sağlık sorunlarının çözmesini deki yetersizliğini gidermek amacıyla özel hastaneler ve vakıf hastaneleri bu konuda destek sağlamaktadır.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde 3 esnaf kurusun kuruluşu bir araya geldi bir vakıf oluşturdu. Sağlık sorunlarının çözümüne katkı sağlamak için hastane açtı 1997 yılında ilk olarak polinik bazında sağlık veren sağlık kuruluşu 1998’de hastane oldu. Sürekli olarak kendini geliştirerek vatandaşların sorunlarına çözüm üretmek için çalışılmaktadır.Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi iletişim

Sizler de Türkiye’nin en büyük ilçelerinden birisi olan Fethiye’de özel bir sağlık kuruluşunda kaliteli sağlık hizmeti almak istiyorsanız mutlaka Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi iletişim tel no Brand Cialis order buy prozac online aracılığı ile bilgi alabilirsiniz. Anlaşmalı kurumlar hakkında ya da insan kaynakları ile ilgili sizlere gerekli açıklama yapılacaktır.

Hastanesi acil servis olmak üzere göğüs hastalıkları, dahiliye, beyin cerrahisi, göğüs hastalıkları, genel cerrahi, estetik ve plastik cerrahi, kulak-burun-boğaz, nöroloji, radyoloji, üroloji, psikiyatri, Pediatri, kardiyoloji, kadın doğum, diyet ve beslenme gibi bölümlerle sizlere sağlık hizmeti sunmaktadır.

Esnaf ve sanatkarların güç birliğini gösteren sağlık kuruluşu Fethiye’de önemli bir görevi de yerine getirmektedir. Vatandaşın sağlığının yerinde olması için üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 196 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status