Liberty Sigorta Telefon Numaraları Amerikan menşeili Liberty Sigorta ülkemizde özellikle konut ve otomobil sigorta türlerinde ihtisas sahibi olmuştur. Hayat dışı sigorta branşlarında dünyaca en büyük şirketler arasında yer alan Liberty Sigorta telefon numaraları hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. 2013 yılı itibariyle başarı grafiğini her geçen gün arttırmaya çalışan Sigorta, Türkiye’de faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. Liberty Sigorta dünya genelinde 30 civarında ülkede bine yakın ofis ve 50.000 civarında çalışanı ile Sigortacılık hizmetleri yürütmektedir.

Liberty Sigorta hakkında bilgi

Lüşterileri ile güçlü bir iletişim ağı içerisinde bulunan firma iş kazalarının ortadan kaldırılması sakatlıklara neden olacak yaralanmaları ve ölümleri önlemek için sigorta hizmet yürütmektedir. Kederi, acıyı, hüznü  ve her türlü korkuyu hafifletmek amacıyla insanlara değer veren onlara koruma ve muhafaza sağlamaya çalışan firma insana güvenli ve emniyetli hayatlar sunmak için hedef belirlemiştir. Bu sebeple herkese güvenli yaşam sunmayı garanti altına almak için çalışmalarını yürütmektedir. Liberty Sigorta ilkeleri arasında dürüstlük, Saygılı ve onurlu davranma müşterilerine seçkin ürünler sunmak olarak öne çıkmaktadır.

Liberty Sigorta telefon numarası kaç

Her türlü Sigortacılık işlemleri, hasar bildirimleri, online işlemler ile ilgili farklı iletişim kanalları ve telefon numaraları bulunmaktadır. Liberty Sigorta Hasar Hizmet Merkezi telefon numarası 0850 222 55 57 Liberty Sigorta Acente Hizmet Merkezi 0850 222 55 58 olarak hizmet vermektedir. Siz de her türlü bilgi için yapılması gerekenler için hasar bildirimleri için gerekli evrakları öğrenmek için kaza tespit tutanağı hakkında bilgi almak için, hasar bildiriminde bulunmak için banka bilgisi hakkında bilgi vermek için Liberty Sigorta telefon numaraları aranabilir.Liberty Sigorta Türkiye’nin bütün bölgelerinden bölge müdürlükleri ile de hizmetlerini yürütmektedir.

Liberty Sigorta bölge müdürlükleri telefon numaraları

Liberty Sigorta bölge müdürlükleri telefon numaraları şöyledir;

LİBERTY SİGORTA AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

(242) 321 50 54

LİBERTY SİGORTA EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

(232) 483 40 00

LİBERTY SİGORTA GÜNEY ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

(322) 456 25 20

LİBERTY SİGORTA İÇ ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

(312) 219 00 85

LİBERTY SİGORTA İSTANBUL ANADOLU BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

(216) 410 11 39

LİBERTY SİGORTA İSTANBUL AVRUPA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

(212) 293 17 16

LİBERTY SİGORTA KARADENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

(362) 230 79 77

LİBERTY SİGORTA KURUMSAL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

(216) 636 57 57

LİBERTY SİGORTA MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

(224) 224 84 41

Liberty Sigorta hakkında ne düşünüyorsunuz

Ülkemizde faaliyetlerini yürütmekte olan sigorta şirketinin faaliyetleri hakkında düşüncelerinizi konu altına yorum olarak yazabilirsiniz.

Mapfre Genel Sigorta Telefon Numarası

Bir önceki yazımız olan Acıbadem Sigorta Telefon Numarası başlıklı makalemizde Acıbadem Sigorta, Acıbadem Sigorta iletişim tel ve Acıbadem Sigorta Müşteri İletişim Merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 706 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status