Lefke Avrupa Üniversitesi İletişim BilgileriYavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ülkemizde yer alan birçok vakfın destekleri ile kurulmuş olan Lefke Avrupa Üniversitesi 1990 yılında kurulmuş bir üniversitedir. Birçok vakfın destelediği ancak aslen Kıbrıs Bilim Vakfı tarafından desteklenerek kurulan Viagra Professional purchase cheap Amoxicillin lefke avrupa üniversitesi iletişim bilgileri arasında üniversitenin açık adresi, çeşitli telefon numaraları ve resmi internet sitesi adresi bulunmakta. Bu iletişim bilgileri kullanılarak Lefke Avrupa Üniversitesi ile iletişime geçilebilir.Lefke Avrupa Üniversitesi İle İletişim Kurma Numaraları

Cialis Super Active cheapest
Lefke Avrupa Üniversitesi Lefke yolu Gemikonağı yakınlarındadır. Üniversitenin telefon numarası 0392 660 20 00’dır. Üniversite ile internet üzerinden iletişim kurmak isteyen kişiler resmi siteyi ziyaret edebilir.

Bir önceki yazımız olan NTV İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde iletişim, iletişim bilgileri ve NTV İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 111 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status