Kuveyt Türk Müşteri Hizmetleri Telefon NumarasıFaizsiz katılım bankacılığının Türkiye’deki en önemli kurumlarından birisi olan Kuveyt Türk Katılım Bankası çağrı merkezi telefon numarası ve iletişim bilgileri konusunda sizleri aydınlatacağız. 1989 senesinde bakanlar kurulu kararı ile Özel Finans Kurumu statüsünde faaliyetlerine başlayan Kuveyt Türk 1999 senesinde bankacılık yasası çerçevesinde bakanlar kurulu kararı ve Merkez Bankası ile hazine müsteşarlığının tercihleri doğrultusunda faaliyetlerini üretmiştir. 1999 senesinden itibaren öteki özel Finans kurumları gibi Kuveyt Türk Katılım Bankası da bankacılık kanununa tabi olarak faaliyetlerini yürütmeye devam etmektedir.

Kuveyt Türk telefon numarası kaç

Güçlü bir sermayesi bulunan adından da anlaşılacağı üzere Kuwait Finance House atlı Kuveyt firmasına ve Kuveyt Devlet Sosyal Güvenlik Kurumu’na ayrıca İslam Kalkınma Bankası’na ve Türkiye’de Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne ait olan hisseleri ile faaliyetlerini yürüten Kuveyt Türk çağrı merkezi telefon numarası 444 0123 olarak hizmet vermektedir.

Ülkemizin çoğunluğu Müslüman olduğu için ve bu alanda birkaç tane faizsiz bankacılık faaliyeti yürüten özel Finans kurumunda farklı sebeplerden dolayı faaliyetlerini askıya alınması ile en güçlü ve en etkin faizsiz bankacılık faaliyeti yürüten kurumların başında yer almaktadır. Sizler de faizsiz bankacılıkta ilgileniyorsanız çalışmaları ile yatırımları ile ilgili bilgi almak konu hakkında görüş, öneri, şikayet eleştirilerde bulunmak için Kuveyt Türk müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 123 arayıp her türlü bilgiye sahip olabilirsiniz.Kuveyt Türk Katılım Bankası

Kuveyt Türk Katılım Bankası

Kuveyt Türk çağrı merkezi telefon numarası kaç?

 Kuveyt Türk müşterileri oldukça fazla farklı alternatif ile değerlendirilmektedir. Örneğin internet bankacılığı aracılığıyla Kuveyt Türk Medya, Şube, ATM gibi farklı alternatiflerle hizmet alabilirler. Kuveyt Türk çağrı merkezi ile iletişime geçmek için 444 0 123 numaralı telefon aranabilir. Aradığınız zaman Kuveyt Türk müşteri temsilcileri sizlere gerekli kolaylığı sağlayacaktır. 365 gün 24 saat ve 7 gün 24 saat üzerinden yurt içinden 444 0 123 aranabilir. Eğer yurt dışından arayacaksınız 444 0 123 ün başına artı 90 Türkiye’nin alan kodunu kullanmalısınız. Kurum müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek için bankacılığın bütün kurallarını en iyi şekilde uygulayarak interaktif ve güvenli bir hizmet verme çabasındadır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası

Her zaman müşterilerine karşı mükemmel hizmet vermek için gayret etmektedir. Sektörde neredeyse 12 tane benzer kurum kalmış bunlar arasında da sağlam Finans ve altyapısıyla Kuveyt Türk Katılım Bankası ön sırada yer almaktadır. Siz de Kuveyt Türk ile birlikte gelirlerinizi arttırmak istiyorsanız Kuveyt Türk Katılım Bankası direk bağlanma telefon numarası aranarak hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Kuveyt Türk çağrı merkezi sizlere Arapça İngilizce ve Türkçe olarak yardımcı olacaktır.

Müşteri hizmetlerine bağlanmadan önce kart numaralarınızı, TC kimlik numaralarınızı, şifrelerinizi kendiniz belirleyerek de işlemleri Kendi başınıza halledebilirsiniz 444 0 123 numaralı telefon aranmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Dalai Lama Telefon Numarası Kaç? başlıklı makalemizde Dalay Lama hakkında, Dalay Lama tel no ve Dalay Lama'nın telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 719 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status