Kütahya Çinigaz telefon numarasıKütahya Çinigaz telefon numarası, Çinigaz müşteri hizmetleri telefon numarası, Çinigaz iletişim, çinigaz faaliyetleri, çalışmaları, tarifeler, abonelik… Kütahya ilimizde doğalgaz dağıtım görevini üstlenen firma hakkında sizleri bilgilendireceğiz. 30 yıllığına Kütahya’da çevre dostu doğalgazın dağıtımını ve satışını yapmakla mükellef olan Çinigaz, şehrin doğalgaza buluşmasına destek sağlamaktadır.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından 2004 yılında çalışma izni Kütahya’da,Demet, Tavşanlı ilçelerinde ve Gediz ilçesinde de dağıtımı yapmaktadır. Kütahyalı vatandaşlar bu temiz Doğa dostu enerji sayesinde hem ısınıyor hem de sıcak su temini sağlıyor. Biz de yeni abone olacak Kütahyalıların neler yapması gerektiğini sizi bilgilendireceğiz.

Çinigaz müşteri hizmetleri telefon numarası

Bireysel abonelik için ne yapılması gerekir doğalgaz kullanan ev sahipleri, kiracılar bağlantı anlaşması yapması gerekir. Bunun içinde bir apartmanda yaşıyorsanız çoğunluk, yani yüzde 51 kararın binaya  doğalgaz alınması yönünde karar vermesi gerekir. Alınan Bu karar fotokopisi ile tapu fotokopisi, mal sahibinin Nüfus cüzdan fotokopisi ikametgah senedi, Yapı ruhsatı belgesi nüfus cüzdanı ile müracaat edildiği takdirde bireysel abonelik işlemleri başlatılır Çinigaz müşteri hizmetleri telefon numarası aranmalıdır.

order doxycycline

Kütahya Çinigaz

Kütahya Çinigaz

Çinigaz iletişim

Merkezi sistem apartmanlar için abonelik düşünüyorsanız ayrıntılı bilgi almak amacıyla şimdi biraz Çinigaz iletişim bilgilerine müracaat etmenizde fayda var.Çinigaz iletişim bilgileri

Ankara Genel Müdürlük telefon numarası 0312 287 38 38

Çinigaz Kütahya telefon numarası 0274 226 0505

Çinigaz Tavşanlı telefon numarası 0274 614 87 88

Çinigaz Gediz telefon numarası 274 412 57 00

Çinigaz Emet telefon numarası 274 461 40 06

olarak hizmet vermektedir.

Çinigaz telefon numarası

Siz de ister abone olmak için isterseniz mevcut abone borç sorgulama faturalandırma ödeme noktaları hakkında Çinigaz telefon numarası alınabilir.

Çinileri ile ünlü tarihi şehrimiz Kütahya’da yaşayan vatandaşlar Doğalgaz ile tam olarak tanışmadık abonelik sayısı yeterli seviyelere ulaşmamıştır. Bu amaçla abone olma düşüncesinde olanların bilgi almak amacıyla Kütahya Çinigaz müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak ayrıntılı bilgi alacağına söyleyebiliriz.

Sertifikalı firmalar ile görüşerek bu işlemlerin nasıl yürütüldüğünü de kolaylıklar öğrenebilirsiniz. Ancak resmini birinci ağızdan doğru bilgiyi almak amacıyla Kütahya çinigaz telefon numarası 0533 411 30 44 ya da 274 224 94 02 numaralı müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz.

Mevcut doğalgaz kullanıcıları tehlikeli bir durum hissettikleri zaman doğalgaz acil telefon numarası 187 arayabilir.

viagra online

Bir önceki yazımız olan Akmercan Batı Karadeniz Doğalgaz İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde akmercan doğal gaz telefon, akmercan doğalgaz tel no ve akmercan telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 600 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status