Kütahya Astur çağrı merkezi telefon numarası kaçTürkiye’de kaliteli huzurlu rahat bir otobüs taşımacılığı hizmeti veren Kütahya Astur müşteri hizmetleri telefon numarası kaç, işim var, bilet alacağım rezervasyon yaptıracağım güzergah soracağım hareket saatini öğreneceğim gibi sorularınızın cevabı için sizlere hemen bilgilendirme yapalım. Türkiye’de seçkin otobüs firmaları arasında olan ve işini en mükemmel şekilde yapmaya çalışan otobüs taşıma firmaları arasında bulunan Kütahya Astur çağrı merkezi telefon numarası bilet satışı ve bilet rezervasyonları için 0850 532 00 43 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir.

Kütahya Astur çağrı merkezi

Sizlere ücretsiz olarak her türlü kolaylığı sağlayacak olan müşteri temsilcileri bütün ihtiyaçlarınıza karşılık verecek sizleri bilgilendirecek sorunlarınızı giderecek, varış noktası şubeler, seferler ve filo hakkında bilgi verecektir. İsterseniz online olarak bilet alma fırsatı da verecek olan Kütahya Astur güler yüzlü hizmet şehir içi servis teknolojik, otobüslerinde internet, oyun oynama, koltuk arkasında televizyon özelliği kişisel müzik dinleme servis fırsatları uydu yayınları gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz. Bütün otobüsler wireless özelliği ile tatlı olan ve üye olanlara avantajlar sunan bu firmadan siz de asla ayrılamayacak sınıf bütün yolculuklarınızda tercih edeceksiniz. Kütahya Astur 2+1 özelliği olan otobüsleri de hizmete sunmuştur. Yeni üye olanlara bilet aldığı takdirde yüzde 5 indirim artı  yüzde 7 Bonus eklemektedir.Bütün bilgileri öğrenmek için Kütahya Astur müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Sizde Kütahya Astur firmasından bilet aldığınız takdirde yol kulüp üyesi olup indirimlerden kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. Sürekli yaptığınız yolculuklarda yüzde 7 para puan kazanma avantajınız bulunmaktadır. Her koltukta kişiye özel çok fonksiyonlu elsidi ekranlar bulunmaktadır. Böylece internete girebilirsiniz, isterseniz film seyredebilirsiniz, yolculuğun nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Sizlere özel ikramlar yapılarak açlığınız yatıştırılır.

ASTUR

ASTUR

Ankara’dan ve İstanbul’dan Kütahya’ya yapacağınız yolculuklarda Kütahya Astur tercih edebilirsiniz. Kütahya Astur müşteri hizmetleri telefon numarası kaç bilmenizde fayda var. Size tekrar hatırlatmakta fayda var Kütahya Astur çağrı merkezi telefon numarası 0850 532 00 43 olarak güncellenmiştir. Ayrıca 444 43 43 numaralı müşteri hizmetlerini aradığınız takdirde sizlere her türlü bilgilendirme, açıklama, sorunların çözümü ya da çalışma teklifi için bu numaraları kullanmanız gerekmektedir. Kütahya Astur sizlere huzurlu yolculuklar diler.

Bir önceki yazımız olan Bimeks müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Bimeks çağrı merkezi tel no, bimeks mağazası iletişim tel ve Bimeks Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 808 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status