Kuryenet Müşteri Hizmetleri Telefon NumarasıTürkiye’de dört yüzden fazla Kuryenet bayiliği sayesinde 3 binden fazla personelin dağıtım hizmeti vermek amacıyla önemli bir posta işletmesi görevini yürüten Kuryenet müşteri hizmetleri telefon numarası bazı durumlarda aranmaktadır. Dağıtım sektöründe farklı hizmetler geliştirerek sektörde farklı konumlarda önemli farklı uygulamalar yapan ve öncü konumda bulunan Kuryenet çoğu insan tarafından yeni yeni öğrenmeye, duyulmaya başlandı. Ancak göreve başladığı ilk günden itibaren her türlü gönderi yöntemi ile takip sistemi geliştirerek sektörde önemli bir görevi yerine getiren ilk Türk firması olduğunu hatırlatalım.

Kuryenet hakkında bilgi

Türkiye geneline yayılmış üç binden fazla dağıtım elemanı ile önemli bir posta işletmesi görevini yürüten Kuryenet her türlü gönderiyi toplama yöntemi ile sahiplerine ulaştırmak için çalışmaktadır. Sistemli bir dağıtım piyasasında önemli bir işlevi yerine getiren firma şu anda başrol konumuna gelmiştir. Çünkü raporlama ve anında takip yaparak yapılan gönderilerin bütün hareketleri sonuçları doğru ve tam olarak müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Bünyesinde grup olarak hizmet veren K2 ve KN firmaları dağıtım öncesinde Kuryenet çağrı merkezi hizmetlerinde yürütmektedirler.

Kuryenet müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

2012 yılında başlayan akıllı otomasyon teknolojileri sistemine uyumlu olarak çalışan firma dağıtım öncesinde her türlü çalışmasına otomasyon sistemine dahil etmiş. Böylece işlerin hızlı yürümesini sağlamıştır. Ancak bazı durumlarda bazı istenmedik durumlar yaşanabilir. Böyle durumlarda Kuryenet iletişim bilgileri araştırılıp özellikle Kuryenet telefon numarası kullanılmak istenmektedir. Biz de hem kurumsal takip hem bireysel takip randevu rapor gibi durumlar için Kuryenet’i tercih eden konuşmak isteyen düşüncelerini, yorumlarını eleştirilerini ya da hizmet hakkında bilgi almak isteyenler için iletişim bilgilerini paylaşıyoruz.Kuryenet

Kuryenet

 Kuryenet Telefon numarası kaç

Her türlü teşekkür, öneri, şikayet, acentelik başvurusu satış ya da pazarlama konuları için ister Kuryenet web sitesi üzerindeki iletişim formu aracılığıyla düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. İsterseniz Kuryenet müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 222 93 93 numaralı telefonu arayıp düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Kuryenet yüksek kaliteli çalışma performansıyla müşterilerinin portföyünün gelişmesine de katkı sağlamaktadır. 2004 yılında ilk özel posta işletme belgesi sahibi olan firma geleceğe emin adımlarla yürümek için çaba harcıyor.

Kuryenet hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kuryenet ile çalışan kurumsal ya da bireysel müşterilerin firma ile ilgili çalışmaları hakkında olumlu ya da olumsuz duygu düşünce görüşlerini konu altına paylaşmalarını rica ediyoruz. Böylelikle firmanın tanınmasına bilinmesine, yorumlar sayesinde müşteri memnuniyetine yönelik çalışmalar yapmasına fırsat vermiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1119 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status