Kültür ve Turizm Bakanlığı İletişim BilgileriKültür ve Turizm Bakanlığı, Ankara’da bulunuyor. (312) 212 83 00 numarasından her türlü şikayet, başvuru veya diğer işlemleriniz için ulaşabilirsiniz.
doxycycline reviews

Kültür ve Turizm Bakanlığı Ulaşım Bilgileri

İsmet İnönü Bulvarı No:32 06100 Emek/Ankara’da bulunan Kültür ve Turizm Bakanlığı, ulaşım için her türlü yoldan kolaylık sunuyor.

Araba İle Nasıl Gidilir?

Kızılay metro durağından düz bir şekilde İnonü Bulvarı yönünde ilerlerseniz, 14 dakikalık bir yol ile bulabilirsiniz.Otobüs İle Nasıl Gidilir?

Otobüs ile ulaşmak için Gazi Üniversitesi, Vamos Sports Complex, Kahveci Hacıbaba, Çankaya’dan geçen 145-3 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz.
cialis purchase doxycyclin cheap

Metro İle Nasıl Gidilir?

Çankaya’da Hacıbaba Kahvecisin bulunduğu kısımda bir metro durağı bulunuyor. Buradan İnönü Bulvarı güzergahında metro ile kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Konya Büyükşehir Belediyesi İletişim Numarası başlıklı makalemizde Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Büyükşehir Belediyesi İletişim ve Konya Büyükşehir Belediyesi İletişim Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 122 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status