Koton Müşteri Hizmetleri telefon numarası Son zamanların iddialı giyim markalarından biri haline gelen Koton Müşteri Hizmetleri telefon numarası hem alınan ürünler ile ilgili sorunları çözmek hem de insan kaynaklarında açık pozisyonları öğrenmek için merak edilmektedir. Biz de modanın öncü firmalarından biri olan Koton mağazaları hakkında topladığımız bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Eğer Koton’da çalışmak istiyorsanız ya da kariyer fırsatlarını değerlendirmek için çalışkan, yaratıcı, enerjik, tutkulu, tabuları sorgulayan, motivasyonu yüksek, yenilikçi, araştıran kişilerin buluşma noktası olan Koton’da kendinize yer bulabilirsiniz.

Koton mağazaları hakkında bilgi

Koton insan kaynakları ikili çalışmak isteyen adaylara memnuniyetini yüksek tutmak için en doğru insanları bulmak çalıştırmak amacıyla hizmet vermektedir.

Koton

Koton

Koton telefon numarası kaç

Eğer Koton firmasından şube almak için franchise haklarını öğrenmek ya da ücretsiz iade, mağazada değişim hakkında bilgi almak, hediye paketi seçeneğini kullanmak, Kargo bedava hakkından yararlanmak gibi farklı konularda Koton müşteri temsilcileri ile görüşmek istiyorsanız Koton telefon numarası not edilmesi gerekir. Koton markası aynı zamanda bünyesinde OLE adı verilen daha uygun fiyata satılan ürünleri de pazarlamaktadır. Ole genelde bayan giyimi üzerine üretilen kıyafetlerdir. Üst giyim, alt giyim, elbise, dış giyim, eşofman ve ayakkabı grubunda kadınlara yeni moda kıyafetler sunmaktadır.Koton Kids Giyim ürünleri ile de çocukları mutlu etmek için kaliteli farklı ürünleri müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kız ve erkek çocuklarına yönelik kıyafetler satan Koton çocuk markalarının lisanslı ürünlerini uygun fiyatlara satmaktadır. Siz de bu indirimlerden haberdar olmak istiyorsanız Koton Müşteri Hizmetleri telefon numarası not edilmeli ve uygun kampanyalar sorulmalıdır.

Koton mağazaları ücretsiz telefon numarası

Koton Müşteri hizmetleri ücretsiz telefon numarası 0850 208 71 71 numaralı telefonla sizlere sabah sekizden akşam 22 ye kadar hizmet vermektedir. Aklınıza gelen her türlü soruyu ve aldığımız ürünlerin iade şartlarını öğrenmek için Koton iletişim hattını kullanmalısınız aynı zamanda internet sitesi üzerinden iletişim formu doldurularak sorun çözümüne de gidilebilir.

 Koton ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
 Koton mağazalarından aldığınız ürünlerden memnun musunuz? Fiyat kalite açısından nasıl değerlendiriyorsunuz? Ürünler kaliteli mi, tekrar aynı mağazadan ürün satın almak ister misiniz? Arkadaşlarınıza tavsiye eder misiniz? Koton ürünleri ile ilgili olarak konu altına düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 555 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status