KOSKİ telefon numarası Koski su ve kanalizasyon işleri telefon numarası kaç, KOSKİ telefon numarası kaç, KOSKİ telefon numarası KOSKİ müşteri hizmetleri tel no hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. sizlere Konya’nın bütün köy kasaba ilçelerini içine alan Su ve kanalizasyon işlerine bakan birini olan KOSKİ hakkında bilgilendirme yapacağız. Büyükşehir Belediye yasası çıktıktan sonra ilk oldukça ağırlaşan su ve kanalizasyon işleri birimleri gece gündüz demeden çalışmaktadır. Çünkü eskiden sadece şehir merkezlerine bakan su ve kanalizasyon birimleri Büyükşehir Belediye kapsamının genişletilmesi ile birlikte oldukça geniş bir ağda çalışmak zorunda kaldı.

KOSKİ hakkında bilgi

Kurumsal yapısı genel kuruldan oluşur. Denetçiler ve yönetim kurulu genel kurulda bulunur. Daha sonra genel müdür, Teftiş Kurulu Başkanı, İç Denetçi, hukuk müşaviri, basın ve halkla ilişkiler şube müdürü yer alır. İnsan kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı biriminde ise Eğitim şube müdürü, yazı işleri ve kararlar şube müdürü ile insan kaynakları Şube Müdürü görev yapar. Abone İşleri Daire Başkanlığı’nda müşteri hizmetleri şube müdürü, alacak takip Şube Müdürü, sayaç İşleri Şube Müdürü, tahakkuk İşleri Şube Müdürü ve abone işleri şube müdürlüğü hizmet verir. İşletmeler Daire başkanlığında bölge sorumluları idari işler Koordinatör Şube Müdürü teknik işler Koordinatör Şube Müdürü bulunmaktadır genel müdür yardımcıları ise kendilerine verilen farklı hizmetlerde görev yapar.

KOSKİ 1989 yılında kurulmuş kamu tüzel kişiliğine sahip olan su ve kanalizasyon işleri birimidir. Kurulduğu ilk günden beri vatandaşlarına abone hizmetleri, atıksu hizmetleri vermektedir.KOSKİ telefon numarası kaç

Her türlü atık su ve içme suyu ihtiyaçları için KOSKİ iletişim telefon numarası kullanılmalıdır. Genel Müdürlük telefon numarası 0 332 221 61 00 olarak hizmet vermektedir.  1 milyona yakın abone sayısı bulunmaktadır. İçme suyu arıtma tesisleri hakkında bilgi almak, arıtma tesisi ünite birimleri hakkında bilgi almak için KOSKİ telefon numarası sizlere gerekli hizmeti bilgilendirme yapacaktır.

KOSKİ telefon numarası

KOSKİ telefon numarası

Ayrıca o 185 İSKİ çağrı merkezi aranarak sizlere gerekli destek sağlanacaktır. KOSKİ iletişim tel no 7 gün 24 saat sizlere her türlü taleplerinize destek vermek amacıyla hizmet veren Alo 185 çağrı merkezi aranabilir. Ayrıca 221 63 65 numara aranarak hizmet alabilirsiniz.

KOSKİ müşteri hizmetleri telefon numarası

Çağrı merkezi arandığı zaman sizlere borç bilgisi abonelik güncellemesi engelli müşterilerin abonelik işlemleri su tahliye işlemi kapatma kayıt gibi işlemler hakkında destek verilmektedir. Ayrıca müşteriler isterlerse kendi beyanlarına göre sayaç endeksine uygun fatura düzenlemesi yapılmaktadır.

KOSKİ hakkında ne düşünüyorsunuz

Konya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi hizmetleri ile ilgili düşüncelerinizi konu altına yazabilirsiniz. Sizlere yeterince istediğiniz hizmeti verebiliyorlar mı? Şikayetiniz var mı, isteğiniz talepleriniz nelerdir, yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 595 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status