Konya Medicana Hastanesi telefon numarasıModern Tıp tekniklerini kullanarak Konyalılara en iyi sağlık hizmetini sunan Konya Medicana Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası kaç? Merak ediyorsanız sizlere bu konu hakkında edindiğimiz bilgileri sunacağız.

Siz de randevu sistemi ile cinsel fonksiyon bozuklukları hakkında bilgi almak, prostat teşhisi tedavisi için müracaat etmek, tehlikeli hastalık kanserden korunmak başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü sağlık sorununun çözümüne fırsat vermek için Medicana iletişim tel no 0850 460 63 34 olarak Türkiye’nin her yerinde arayabilir.

Anadolu’nun en modern hastanesi olarak kabul edilen sağlık kuruluşu 5 yıldızlı bir otel ayarında hizmet vermektedir. Konya da oldukça şanslıdır. Hastaneden sağlık hizmeti olarak tedavi yöntemleri bulmak, iyileşmek herkese nasip olmaz. 7000 metrekarelik arazi üzerine kurulan İç Anadolu Bölgesi’nin en kapsamlı ve en büyük hastanelerinden biri olma özelliğini taşımaktadır.Konya Medicana Hastanesi telefon numarası

Mevlana’nın memleketi olan Konya‘da kronik hastalıklara karşı, zatürreye karşı, grip… her türlü sağlık problemlerinin çözümüne yönelik hizmetler verilmektedir. Sizler de kendinizde herhangi bir kronik rahatsızlık, meme kanseri, baş dönmesi, tansiyon, tüp bebek gibi yöntemler hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Medicana Konya Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası aranmalıdır. Mutlaka randevu alınması gerekmektedir.

Müşteri hizmetleri sizlerin her türlü ilgilenecek sizlere gerekli bilgilendirme yapacaktır. 2015 senesinde Karatay Üniversitesi Tıp Fakültesi ile yapılan protokol gereği 31 branşta 22 akademik doktor, yaklaşık 50 uzman hekim, 300 civarında idari ve destek personeli ile Konyalıların en güvenilir sağlık kuruluşu olmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Sizler de sağlık konusunda her türlü sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 232 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status