Konya Gıda ve Tarım ÜniversitesiÜlkemizin tahıl ambarı olarak bilinen Konya’da bilgiyi ürüne dönüştüren bir üniversite kuruldu. Dokuz bin yıllık gelenek üzerinde yükselen bu üniversitenin Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi olduğunu duyuralım. Sizlere de  bilgiyi ürüne dönüştüren geleceğin insan enerjisi gıda olduğunu vurgulanmaktadır. Bu sebeple de gıdaya yönelik eğitim faaliyetleri yürüten Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası eğitim faaliyetleri çalışmaları ile ilgili olarak sizleri bilgilendireceğiz.

Anadolu’muzun tarım merkezi olarak bilinen Konya Ovası’nda dokuz bin yıl öncesine dayanan bir medeniyetin ilham kaynağı olarak ülkemize kültür-sanat geleneği ile birlikte Dünya mirası listesine dahil edilmiş olan Çatalhöyük yerleşiminin güçlü birikimlerinden insanlara tarımın önemi vurgulamak için bu üniversite inşa edilmiş. Geleceğin ziraatçılarını yetiştirilmek amacıyla faaliyet vermektedir. Üniversite bir vakıf üniversitesidir. Bu Vakfın kurucuları da Anadolu Birlik Holding ve Konya Şeker. Türkiye geneline yayılmış hayvancılık, gıda, tarım, enerji ve satış pazarlama tecrübelerini Torku markasıyla birleştirmiş. Bilgiyi ürüne dönüştürerek pazarlama ve sunum noktasında da tecrübe edinmiştir.Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi telefon numarası

Sizlerde bu önemli kurumda eğitim alma düşüncesinde iseniz ve üniversite ile ilgili bilgi almak istiyorsanız Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 48 83 olarak hizmet vermektedir. Ayrıca 332 223 54 88 numaralı telefonu da kullanabilirsiniz. Üniversitenin taban puanları, öğrenim ücretleri, sağladığı burs fırsatları işe yerleştirme garantisi hakkında bilgi almak, İngilizce eğitim faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi edinmek  öğrencilerin neler yapması gerektiği hakkında bilgi almak arayabilirsiniz. Konya’da yaşam, Yurt, yerleşim, yeme-içme gibi aklınıza gelebilecek her konuda bilgi alabilirsiniz. Bu amaçla KGTÜ direk bağlanma numarası 444 48 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Türkiye’nin önemli markalarından biri olan Torku tarafından desteklenen üniversite size de hayalinizdeki eğitim fırsatını verecektir. Bilginin ürüne dönüşmesi için öncelikle araştırma stratejilerini belirleyen böylece elde edilen sonuçları en kısa sürede soğuk bir biçimde insan yararına  kullanan bir kurum olacaktır.

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Şehir merkezine 800 metre uzaklıkta inşa edilmiştir ve öğrenciler diledikleri bölümleri seçerek gelecek göndereceklerdir. Siz de bu önemli gıda ağırlıklı üniversitede eğitim almak isterseniz iletişim bilgilerini kullanarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 664 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status