Konya Büyükşehir Belediyesi İletişim NumarasıBelediyecilik işlemleri için şahsen başvuru yapabileceğiniz gibi telefonla çağrı merkezine ulaşarak da yardım almak mümkün. Belediyecilik işlemleri için birçok kanal üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.
acquire doxycycline

Telefon İle Ulaşım

Konya büyükşehir belediyesi müşteri hizmetlerine 0332 alan kodu ile 221 14 00 numarasından ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yine 0332 alan kodu ile 221 15 76 fax ile yazılı iletişim kurabilirsiniz.

Mail İle Ulaşım

cialis cheapest
doxycyclin cheapest Konya büyükşehir belediyesi iletişim numarası olan 0332 221 14 00 dışında birimler için belirlenmiş numaralardan ulaşım sağlamanız mümkün. Mail ile ulaşım sağlamak istediğinizde daire başkanlıklarının ayrı ayrı mail adreslerine belediyenin www.konya.bel.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda iletişim formunu doldurarak da ulaşım sağlayabilirsiniz.Karayolu İle Ulaşım

Konya büyükşehir belediyesi iletişim için şahsen başvurunuzu belediye binasına yapmanız gerekir. Bunun için Nişantaşı mahallesinde bulunan vatan caddesinde 2 numaralı belediye binasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye binası Konya’nın Selçuklu ilçesinde bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Sivas Belediyesi İletişim Numarası başlıklı makalemizde Sivas Belediyesi, Sivas Belediyesi İletişim ve Sivas Belediyesi İletişim Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 117 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status