Kocaeli İzgaz telefon numarasıSanayi şehri olan Kocaeli İzgaz telefon numarası hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. Kocaeli doğal gaz kullanımında önde gelen büyük şehirler arasında yer almaktadır. Biz de sizlere Kocaeli İzmit İzgaz müşteri hizmetleri telefon numarası çağrı merkezi iletişim numarası hakkında bilgilendireceğiz.  Kocaeli bölgelerinde dağıtım faaliyetinin İZGAZ yürütmektedir. Siz de eğer abone olmayı düşünüyorsanız ya da fatura diğer işlemler için İzgaz Çağrı Merkezi telefonu aramanız gerektiğini hatırlatalım. Aradığınız zaman sizlere gerekli yönlendirme ve Bilgilendirme yapılacaktır.

Kocaeli İzgaz İletişim

Kocaeli İzgaz abonelik hizmetleri telefon numarası 444 33 41 numaralı telefondan bu sorunu halledebilirsiniz. Abonelik ücreti hakkında bilgi almak ödeme şekli ve diğer konular hakkında ilgi edinmek amacıyla Kocaeli İzgaz iletişim telefon numarası sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.

İzmit Büyükşehir Belediyesi tarafından 1992 yılında kurulan İZGAZ Bakanlar Kurulu tarafından alınan karar gereği Büyükşehir Belediye sınırları içerisinde doğalgaz dağıtma, tesis kurmak ve satma yetkisi aldı daha sonra sınırlar genişletilerek Karamürsel ve Gebze hariç Botaş kendine ait sanayi tesislerinde gaz satış yetkisini İzgaza aktardı.

İzgaz

İzgaz

İzgaz iletişim bilgileri

Viagra Sublingual onlineİster ticari, ister bireysel doğalgaz kullanımı için Kocaeli’nde yaşıyorsanız İzgaz iletişim telefonu aracılığıyla firmadan gerekli bilgileri alabilirsiniz. Eğer Doğalgaz aboneliği hakkında bilgi sahibi değilseniz İzgaz Müşteri Hizmetleri telefon numarası arandığı takdirde sizlere gerekli destek sağlanacaktır. Abone olmak için ne kadar ödemeli güvence bedeli kaç lira bunları öğrenebilirsiniz.

İzgaz telefon numarası

Doğalgaz kullanıcısı iseniz taşınırken ne yapmam gerekiyor fatura ödeme noktaları nerelerde var, doğalgazın en ekonomik kullandırma yöntemleri gibi konular hakkında veya fatura borç sorgulama ve diğer merak ettiklerinizi İzgaz telefon numarası aranarak öğrenilebilir.

Doğalgaz acil hattı kaç

İzgaz telefon numarası 444 33 41 olarak hizmet vermektedir. Ayrıca evinizde doğalgaz kokusu alıyorsanız, Kaçak şüpheniz varsa doğalgaz acil hattı alo 187 numaralı telefonu arayınız. Bu süre içerisinde herhangi bir bilmediğiniz işlem yapmayınız. Özellikle ateşli araç gereçleri dokunmayınız. Telefonla bile arama yapmak için dışarıya çıkmanızı tavsiye ederiz.

Kocaeli doğalgaz İzmit İzgaz telefon numarası arandığı takdirde, aklınıza gelebilecek her türlü iç tesisat endüstriyel tesisler sertifikalandırma gibi merak ettiğiniz konular hakkında ayrıntılı bilgi alma hakkınız bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Aksa Doğalgaz Şanlıurfa telefon numarası başlıklı makalemizde Aksa Doğalgaz Şanlıurfa müşteri hizmetleri telefonu, Aksagaz Çözüm Merkezi telefon numarası ve Şanlıurfa Aksa Doğalgaz telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 683 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status