Koç Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarasıKar amacı olmayan Türkiye’nin Yüksek Öğrenim de önemli Vakıf üniversitelerinden biri olan ve 1993 yılında İstanbul’da hizmete açılan Koç Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası eğitim faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Mükemmeliyet merkezi olma düşüncesi ile üstün yetenekli gençlerin kaliteli öğretim elemanları vasıtasıyla Evrensel bilime katkı sağlamak amacıyla Yüksek Öğrenim faaliyetler yürütmektedir. En üst seviyede ahlaki değerlere sahip çıkan aynı zamanda toplumsal sorumluluk bilinci ile yetişen ve demokratik değerlere de destek veren bireylerin yetiştirilmesi amacıyla faaliyetlerini yürüten Koç Üniversitesi ülkemizin en önemli eğitim kurumları arasında yer almaktadır.

Koç Üniversitesi iletişim bilgileri

Türkiye’nin önemli zenginlerinden ve hayırsever iş adamlarından biri olan rahmetli Vehbi Koç adına kurulan Vakıf aracılığı ile geleceğin Türkiye’sini inşa etme düşüncesinde olan gençlere fırsat veren Koç Üniversitesi telefon numarası aracılığı ile merak ettiğiniz konuların cevaplarını da arayarak öğrenebilirsiniz. Üniversitenin telefon santralı 212 338 10 00 olduğunu hatırlatalım. Gerekli durumlarda sizlere yardımcı olunacak ve merak ettiğiniz soruların cevapları bulunacaktır.

Koç Üniversitesi’nin 4 tane kampüsü bulunmaktadır. Rumelifeneri, İstinye, Batı, Koç Üniversitesi Hastanesi şeklinde eğitim-öğretim faaliyetlerine destek veren kurumun telefon numarası basın mensuplarına bilgi almaları amacıyla 0212 338 10 00 olarak desteklenmektedir.

Koç Üniversitesi Hastanesi telefon numarası lise 0850 250 82 150 olarak destek vermektedir.

Hastane adresi ise Davutpaşa Caddesi Numara 4 Topkapı İstanbul

Batı Kampüsü telefon numarası 212 338 70 21 Adresi, Maden Mahallesi Kasap Çayırı mevkii, üçüncü sokak Zekeriyaköy Sarıyer

İstinye kampüsü telefon numarası 0212 229 87 86 Adres İstinye Kampüsü Çayır Caddesi Numara 65 İstinye

Rumelifeneri telefon numarası 212 338 10 00 Adres Rumeli feneri kampüsü Rumelifeneri yolu Sarıyer

olarak destek vermektedir.Koç Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası

Ayrıca gelecekte iş kaygısı olmayan önemli bir üniversitede eğitim almak isteyenlerin bu güzide üniversiteden faydalanmasını temenni ediyoruz. Konu ile ilgili bilgi almak amacıyla ister akademik ister araştırma isterseniz etkinliklerle ilgili bilgi almak amacıyla Koç Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası kullanabilirsiniz. Ayrıca her şey bir fikir ile başlar Projesi hakkında bilgi almak ya da kurumun sosyal ağlarındaki hesaplarından takip etmek için de web sitesini incelemenizi öneririz.

Koç Üniversitesi iletişim

Koç Üniversitesi iletişim

Koç Üniversitesi bünyesinde sağlık bilimleri, sosyal bilimler, fen bilimleri, işletme, hemşirelik, Tıp, hukuk, Mühendislik, insani bilimler,  İktisadi ve İdari Bilimler fakülteleri öğrencileri geleceğe hazırlamaktadır.

Koç Üniversitesi çağrı Merkezi telefon numarası

Üniversitenin eğitim dilinin İngilizce olduğunu bilmeniz gerekir. Evrensel Bilim kültürüne destek sağlayacak özellikle Uluslararası İş Dünyası içinde yerini alma düşüncesinde olanların dünya vatandaşları bilinciyle hareket edenlerin hedeflerinin İngilizce öğrenim yapan Koç Üniversitesi olacağını tahmin ediyoruz.

Koç Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu Vakıf Üniversitesi hakkındaki görüş öneri düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 724 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Okan Üni dedi ki:

    En tanınmış Yüksek Öğrenim kurumlarından biri olan Okan Üniversitesi ayrıcalığını yaşayın.

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status