Kırklareli Üniversitesi İletişim BilgileriKırklareli Üniversitesi iletişim bilgileri, telefon numarası Eğitim faaliyetleri akademik birimleri ve öğrencilere sunduğu fırsatlar ile ilgili olarak yaptığımız araştırmayı sizlerle paylaşıyoruz. Türkiye’nin Avrupa’da yer alan Trakya topraklarında eğitim öğretim faaliyetlerinde bulunan genç üniversitelerinden birini sizlere tanıtıyoruz. Üniversitenin şu anda bir tane konservatuvarı, üç tane Enstitüsü, üç tane Yüksek okulu, 7 tane meslek yüksekokulu, 10 tane Fakültesi ve 14 tane de uygulama ve Araştırma Merkezi bulunmaktadır. Gelişimine hızlı bir şekilde devam eden Eğitim Kurumu çoğu üniversitede olan fakültelerin bölümlerinin açılması için sürekli çaba harcamaktadır.

Kırklareli Üniversitesi iletişim bilgileri

Kırklareli Üniversitesi bütün öğretim birimleri ile hızla gelişiminin devam ettirmekte ve bölümlerinin sayısını artırmaktadır. İstanbul’a yakın bir yerde Yüksek Öğrenim faaliyetlerinden uygun bir şekilde faydalanma düşüncesinde olan gençlerin bu fırsatı değerlendirmesini tavsiye ediyoruz. Kırklareli Üniversitesi iletişim bilgileri üniversitenin öğrenci işleri, idari ve mali işler, personel daire başkanlığı gibi diğer bütün birimleri ile görüşmek amacıyla aramanız gereken telefon numarası 444 40 39 numaralı santral telefonu dur bütün birimlerin farklı telefon numarası olsa da siz santral telefon numarasını aradığınız takdirde diğer birimlere sizi kolaylıkla bağlayarak ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Üniversitenin faks numarası 0288 212 96 79 olarak hizmet vermektedir. Kırklareli Üniversitesi adresi, Kayalı Kampüsü Kırklareli şeklinde yazılması yeterlidir.Genç bir Yüksek Öğrenim Kurumu olan Kırklareli Üniversitesi bünyesine dahil ettiği öğrencilerin gelişmeleri için yorumlamaya evrensel bakış açısına sahip olmaya gayret etmektedir. Türkiye’nin gelişmişlik düzeyinin mutluluğunun refahın artırılması amacıyla bilimsel ve Çağdaş uygulamalarla üniversitenin vizyonu misyonu belirlenmektedir. Üniversite Trakya bölgesinde halkın bilinçlenmesi farklı konferans ve programlar düzenlenerek araştırma ve ifade özgürlüğünün yayılması amacıyla da bölgede önemli bir rol üstlenmektedir.

Kırklareli Üniversitesi telefon numarası

Dünyada ve Türkiye’de eğitim öğretim faaliyetlerinin en iyi şekilde yapılabilmesi için öğrencilerin katılımcı takım çalışmasına uyum sağlayan bireyler olması için fırsat vermektedir. İstanbul’a yakınlığı sebebiyle de İstanbul’daki Devlet üniversitelerinden umduğunu bulamayan yeteri kadar puan alamayıp istediği bir fakültede ya da bölümde okuma fırsatı yakalayan gençlerin Kırklareli’nden bu fırsatı değerlendirerek yükseköğrenim faaliyetlerinden faydalanabileceklerine söyleyebiliriz. Merak ettiğiniz konular hakkında bilgi almak amacıyla Kırklareli Üniversitesi telefon numarası 444 40 39 numara telefonu kullanarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 540 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status