KCETAŞ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasıKayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi açılımı ile hizmet veren KCETAŞ  cheap Amoxicillin müşteri hizmetleri telefon numarası ve iletişim bilgileri nelerdir, sizlere konu hakkında bilgiler vereceğiz. Türkiye’de On sekizinci Elektrik Dağıtım bölgesi olarak hizmet veren firma Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yürütülmektedir.

Yaklaşık bir buçuk milyon insanın faydalandığı elektrik enerjisinden bahsedeceğiz firma kalkınmada sanayileşme ile birlikte elektrik enerjisinin kullanıma geçmesi neticesinde önemli bir görev üstlenmiştir.

KCETAŞ firması hakkında

antibiotic purchase
Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi 1920 altında kurulmuş 1926’da kurulmuş günümüze kadar aralıksız hizmetlerine devam etmektedir. Kısa adı gece KCETAŞ olarak adlandırılmaktadır. KCETAŞ iletişim telefon numarası 0352 207 80 00 şeklinde de aranarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İhtiyacınız olursa KCETAŞ faks numarası 0352 207 81 00 firmanın Merkezi Kayseri’de yer almaktadır.

Adres; Seyitgazi

Mahallesi Nuh Naci Yazgan Caddesi

Numara 32

Melikgazi – Kayseri

Kayseri ve çevresindeki il ilçe kasaba köy bütün birimlerde yaşayan insanların her türlü elektrik enerjisi sorunu çözüm bulmak için faaliyet yürütmektedir. Orta Anadolu Bölgesi’nde Enerji nakil hatları ve dağıtım şebekeleri konusunda hizmet veren firma geçmişten günümüze kadar devam ettirmektedir.  Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi kısa adıyla KCETAŞ İletişim telefon numarası merak edilmektedir. Vatandaşlar elektrik arıza abonelik fatura gibi işlemlerde hangi numarayı araması gerektiğini bilmiyor. Bu sebeple sitemize onlara destek sağlamaktadır.KCETAŞ

KCETAŞ çağrı merkezi telefon numarası

444 71 86 olarak vatandaşlara hizmet veriyor. Her türlü arıza bildirimleri için ya da merak ettiğiniz bütün konularda firmanın sunduğu müşteri hizmetleri telefon numarasından faydalanabilirsiniz.

 

 

Kayseri elektrik çağrı merkezi telefon numarası Cialis Super Active purchase hizmetleri hakkında bilgi almak amacıyla gece KCETAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarası 444 71 86 sizlere gerekli desteği verecektir. Arıza bildirimleri için planlı ya da plansız elektrik kesintileri hakkında bilgi almak amacıyla Kayseri elektrik telefon numarası aranabilir.

Elektrik faturanız kabarık geldiyse itiraz ve şikayet başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için de müşteri temsilcileri sizlere gerekli bilgilendirmenin yapacaktır. Çevrenizde elektrik kaçak kullanımı varsa bu durumu firmanın müşteri hizmetleri birimine haber verebilirsiniz.

KCETAŞ şikayet telefon numarası

Bölgede hızlı bir çalışma devam etmektedir. Trafo çalışması, direkler, kesiciler, ayırıcılar, iletkenler, panolar en kaliteli şekilde hizmete sunulmaktadır. Ancak her türlü çalışmaya rağmen istenmeyen durumlar yaşanabilir bunun için KCETAŞ şikayet telefon numarası 444 71 86 sizlere yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan YEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarası başlıklı makalemizde YEDAŞ Çağrı Merkezi şikayet telefon numarası, YEDAŞ elektrik arıza telefon numarası ve YEDAŞ müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 406 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status