Kayserispor iletişim bilgileri telefon numarasıTürk futbol tarihinin renkli takımlarından birisi olan Kayserispor iletişim tel no çağrı merkezi telefon numarası Viagra Sublingual online buy amoxil ve faaliyetleri hakkında sizlere bilgi veriyoruz. Şehri temsil eden farklı kulüpler olmasına rağmen Kayserispor adı ile bir kulüp olmaması geçmiş dönemlerin başbakanı ve fluoxetine purchase Kayseri belediye başkanı tarafından şehir takımı fikri ortaya atılarak hayata geçirilmiştir.

1966 yılında kurulan Kayserispor hızlı bir giriş yaparak Türk futbol tarihindeki yerini almıştır.  Zaman zaman ikinci lige düşmüş olsa da her zaman küllerinden Alevlenerek yeniden ayağa kalkmasını bilmiş.

Kayserispor telefon numarası

İç Anadolu bölgemizin profesyonel kulübü sarı kırmızı renkleri benimsemiş ve Kayserili vatandaşlara futbolu sevdirmek için üzerine düşeni yapmaktadır. İhtiyacınız olursa arama zorunluluğu hissederseniz Kayserispor çağrı merkezi telefon numarası 0 352 351 27 27 olarak tuşlayabilirsiniz.Kayseri sporun adresi; Erkilet Bulvarı Karpuzatan Mevkiisi Kadir Has Tesisleri şeklindedir. Kulübe ulaşmak için gerekli durumlarda Resmi Web Sitesi iletişim formu sizlere yardımcı olur.

Ayrıca mail adresi aracılığı ile de iletişim kurabilirsiniz.  Kayserispor faks numarası 0 352 351 22 19 olarak hizmet vermektedir. Kulüp ağırlıklı olarak futbol üzerine yoğunlaşmıştır.  Bu anlamda genç takımları Türkiye’de önemli işlere imza atmaktadır. Bütün genç takımlarını oluşturulmuş olan Kayserispor iletişim tel numarası aracılığı ile ayrıntılı bilgi sahibi olursunuz.

Kayserispor’un yönetim kurulu, tesisleri stadyumu, teknik kadrosu, maç günleri ve diğer konularda bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz Kayserispor çağrı merkezi telefon numarası sizlere her konuda bilgilendirme yapacaktır. Taraftarlar deplasman maçları ya da kulübün ihtiyacı olan herhangi bir maddi manevi destek için iletişim bilgilerinden faydalanabilir.

Bir önceki yazımız olan Osmanlıspor iletişim bilgileri telefon numarası başlıklı makalemizde Osmanlıspor Futbol Kulübü iletişim telefon numarası ve Osmanlıspor iletişim tel no hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 181 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status