Kayseri Memorial Hastanesi iletişim telefon numarasıTürkiye’nin önemli sağlık grubu Memorial Kayseri’de de önemli bir görevi yerine getirmiş, vatandaşlara hastane kurmuş. Biz de ihtiyaç olması halinde hizmet almak isteyenlere Kayseri Memorial Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası hizmetleri, çalışmaları hakkında kısa bilgiler verelim.

Türkiye’de mükemmel bir sağlık hizmetini insanımıza kazandırmaya çalışan grup hasta memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır. İç Anadolu Bölgesi’nde yaşayan vatandaşların karşılaşacağı her türlü sağlık sorunlarına çözüm üretilmek için çalışmalar aralıksız yürütülmektedir. Güçlü ve saygın akademik doktor kadrosu, birikimli ve bilgi sahibi sağlık personeli hastaların her türlü sorunlarına iyi şekilde yaklaşarak çözüm üretmektedir.

Kayseri’de 11 bin metrekare alanda kurulu olan Memorial Kayseri Hastanesi telefon numarası 444 7 888 olarak hizmet vermektedir. İhtiyacınız olduğu zaman randevu almak, doktorlarla ilgili bilgi edinmek, anlaşmalı kurumları sormak veya hastalıklarla ilgili merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak için arayabilirsiniz. 7 gün 24 saat kesintisiz çağrı merkezi hastaların her türlü istek ve beklentilerine cevap vermek için çalışmaktadır.Kayseri Memorial Hastanesi iletişim

5 tane ameliyathanesi bulunan hastane 119 yatak kapasitesine sahiptir. Yoğun bakım üniteleri, laboratuvarları, görüntüleme merkezleri ileri tıp teknolojisi ile çalışmaktadır. Her türlü hizmet uluslararası standartta sunulmaktadır.

Kayseri ilimizde tüp bebek uygulamalarının en iyi şekilde uygulayan sağlık kuruluşu İç Anadolu Bölgesinin de umudu olmuştur. Estetik tasarımı ile Kayseri Memorial Hastanesi iletişim tel no arandığı takdirde her türlü çözüm üretilmeye çalışılmaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu ile yapılan anlaşma kapsamında hastalara hizmet verilmektedir. Her türlü özel, yerli yabancı sağlık sigortaları ile anlaşmalar yürütülmektedir.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 228 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status