Kastamonu Üniversitesi İletişim Bilgileri Telefon NumarasıKastamonu Üniversitesi iletişim bilgileri, eğitim faaliyetleri çalışma alanları hakkında sizlere bilgilendirme yapmak amacıyla bu yazıyı kaleme aldık. “Mensubu ve mezunu olmaktan gurur duyacağınız bir eğitim kurumu” arıyorsanız sloganında bu vurguyu yapan bir üniversitenin sizlere sunduğu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Dünyada ve Türkiye’de üniversitede arasında hak ettiği yeri edinmek isteyen üniversite 2006 yılında kurularak Türk gençliğine hizmet vermeye başlamıştır. Çok genç olmasına rağmen bilimsel ve sosyal konularda hızlı bir atılım yaparak kendini geliştiren genç üniversite olarak tanımlayan Kastamonu Üniversitesi iddialı çalışmalarıyla dikkat çekmeye çalışmaktadır.

Kastamonu Üniversitesi Bölümleri

Eğitim Kurumu 2 kampüse sahiptir. Ana Kampüs ve Kuzeykent Kampüsü üniversite gençliğine hizmet vermektedir. Kastamonu Üniversitesi iletişim bilgileri ister sektörlü ister Genel Sekreterlik ya da santral telefon numarası araştırıyorsanız ve Kastamonu Üniversitesi’nin iletişim bilgilerine ihtiyacınız varsa sizlere kısa bilgilendirme yapalım. Kastamonu Üniversitesi santral telefon numarası 0366 280 13 27 olarak hizmet vermektedir. Rektör telefon numarası 0366 280 10 02 olduğunu bilmelisiniz. Üniversitenin  akademik birimlerine telefon numaraları web sitesi aracılığı ile girilerek tek tek görülebilir ve aramak istediğiniz fakülte ya da birim, yüksekokul, doğrudan aranabilir. Her türlü merak ettiğiniz konuların soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.Kastamonu Üniversitesi Tel No

Kastamonu Üniversitesi öğrenci danışma hattı telefon numarası 444 88 37 olarak hizmet vermektedir. Öğrencilerin yurt, barınma, şehirde yaşam ve diğer konular hakkında bilgi almak için öğrenci danışma hattını arayarak merak ettikleri konular hakkında bilgi sahibi olacaklarını söyleyebiliriz. Üniversitenin hazırlık sınıfında İngilizce eğitim verilmektedir.

Üniversitede Fotoğrafçılık, müzik, tarih, tiyatro gibi farklı faaliyet gösteren öğrenci kulüpleri bulunmaktadır ve bu kulüplerin sayısı sürekli olarak artırılmaktadır.

Kastamonu Üniversitesi’ne dünyanın farklı ülkelerinden öğrenciler kayıt yaptırmıştır. Başta Malezya, Endonezya, Filipinler, Kazakistan, Kırgızistan, Portekiz, Arjantin, Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkeler ile ikili protokol anlaşmaları yapılmış ve bu çerçevede Meslek Yüksek okullarından mezun olan öğrencilere dünyanın dört bir tarafındaki farklı üniversitelerde lisans tamamlama fırsatı vermektedir. Lisans mezun olan öğrencilere de yüksek lisans fırsatı sunulmaktadır.

Kastamonu Üniversitesi Türkiye’de 83 farklı üniversite ile Farabi değişim programı kapsamında protokol anlaşması yapmış, Avrupa üniversiteleri ile de Erasmus programı kapsamında eğitim görme, staj yapma, Öğretim üyeliği hareketliliği anlaşması bulunmaktadır. Hızla gelişen bu eğitim kurumunda sizler de yerimizi almak isterseniz Kastamonu Üniversitesi’nde eğitim öğretim faaliyetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kastamonu Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası

Kastamonu Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası aracılığı ile merak ettiğiniz konuları enine boyuna sorabilir ve öğrenebilirsiniz. Üniversitede şu anda 2 enstitü, 13 fakülte, üç tane yüksekokul ve 13 Meslek Yüksekokulu yükseköğrenim faaliyetlerinden faydalanmak isteyen gençlere fırsat vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 499 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status