Kasımpaşaspor iletişim tel no1921 yılında Kasımpaşa Gençlik Kulübü olarak kurulan futbol takımı oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Bu kulübe gönül vermiş taraftarlar bazı durumlarda Kasımpaşa iletişim telefon numarası araştırıyor. Biz de ihtiyaç olduğu zaman aranması için bu kulübün iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Farklı dönemlerde alt liglerdeoynamış şimdi ise Türkiye’nin en üst liglerinde mücadele etmeye devam eden Kasımpaşa Spor tel no 0212 364 20 00 şeklinde aranabilir. Kemerburgaz Tesisleri telefon numarası bu şekildedir. Kulübün maçlarını oynadığı Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu aramak isterseniz 0212 238 22 42 numaralı telefon sizlere gerekli desteği sağlayacaktır.

kasımpaşaspor iletişim no

Eğer bu kulübe destek olmak amacıyla forma veya kulübün hediyelik eşyaların dan satın almak isterseniz Kasımpaşaspor store telefon numarası 0212 250 68 61 aranabilir. Kulübün Kemerburgaz Tesisleri adresi; Mimar Sinan Mahallesi, Bahçeköy Caddesi, Çatal Çiftlik Sokak Numara 1 Eyüp İstanbul olarak bilinmesi gerekir.Kasımpaşa Spor Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu adresi; Tepebaşı Caddesi Spor Tesisleri numara 11 Kasımpaşa olarak iletişim sağlanabilir. Pazarlama ve reklam amaçlı akreditasyon için altyapı hakkında bilgi almak için Viagra Soft cheap doxycycline reviews Kasımpaşa Spor çağrı merkezi telefon numarası sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Bunun için Kasımpaşa Spor iletişim tel no günün uygun saatlerinde alınması gerekir.

Türkiye Süper Ligi’nde oldukça iddialı ve rakiplerini zorlayan bir kulüp olan bu takım taraftarları sosyal medya aracılığıyla de kulüplerinin destekleyebilir, takip edebilir. Sosyal medya Facebook Twitter Instagram akla gelmektedir. Oldukça güçlü bir altyapısı bulunan Kasımpaşa Spor çağrı merkezi telefon numarası arandığı taktirde merak ettiğiniz konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Galatasaray GS iletişim telefon numarası başlıklı makalemizde Galatasaray çağrı merkezi telefon numarası, Galatasaray iletişim tel no ve GS iletişim çağrı merkezi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 184 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status