Kartal Yuvası İletişim BilgileriBeşiktaş spor kulübünün lisanslı ürünlerinin satıldığı mağaza kartal yuvası mağazasıdır. Mağazada satılan ürünler Beşiktaş spor kulübünün bütün branşlarında kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin satılması ile elde edilen gelir siyah beyazlı takımın kasasına gidiyor. Durum böyle olunca bazen ihtiyaçtan bazen de taraftarların takıma ekonomik yardım amacı ile kartal yuvasından alışveriş yapıyor.Kartal Yuvası Nerede

Türkiye’nin her yerinde olan ve Avrupa’nın da birçok ülkesinde olan kartal yuvasının iletişim bilgileri olarak İstanbul İnönü’deki kartal yuvası bilgileri verilebilir. Gümüşsuyu mahallesi, Gazhane sokak Bjk İnönü stadı yanıdır. Kartal yuvası iletişim numarası 0850 399 19 03 tür. İnsanlar İstanbul’un her yerinden Kartal Yuvasına gitmesi çok kolaydır. İnsanlar otobüs, minibüs, hızlı tren, metre ve ticari taksilerle kartal yuvasına gidebilir.

Bir önceki yazımız olan GS Store İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde GS Store, iletişim ve iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 36 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status