Karatay Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarasıKonya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi adı üzerinde Konya Ticaret Odası tarafından Eğitim ve Sağlık Vakfı öncülüğünde 2009 yılında kurulan Vakıf tarafından kurulmuş olan üniversite özellikle iş dünyasına eleman kazandırmak amacıyla Yüksek Öğrenim faaliyeti vermektedir. Karatay Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası ve çalışma faaliyetleri konusunu sizlere aktaracağız. Adını ilk kez Lale bitkisini Anadolu’muza kazandıran Selçukluların ilk Vakıf Yüksek Öğrenim Kurumu özelliğinde olan Karatay Medresesi ile özdeşleştiren Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi köklü bir geçmişe sahiptir.

Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi

Ticaret Odası’nın 20000 civarındaki üyesi ile desteklenen ve Konya’nın önemli bir marka üniversitesi haline gelmeyi hedefleyen bu kurumda önce hicret ile fizibilite çalışmaları tamamlanmış sonrasında da Karatay Üniversitesi’nin vizyonu belirlenmiş bu çerçevede hayatla iç içe yenilikçi bir yapı çağdaş bir eğitim uygulamalı bir eğitim nitelikli piyasayı bilen en az iki yabancı dil bilen iş bulma endişesi olmayan mezunlar vermektir. Üniversite özgün yaratıcı kullanılabilir. Sektör odaklı eğitim programları hazırlayarak gençlerin  geleceğinin hazırlanmasına yön verecektir. 2009 tarihinde kurulan üniversite Konya’nın da ilk vakıf üniversitesidir.

Konya Karatay Üniversitesi telefon numarası

İş dünyasının yakından ilgilendiği desteklediği kurucuları arasında Rıfat Hisarcıklıoğlu, Hüseyin Üzülmez,Tahir Büyük Helvacıgil, Murtaza Çelikel, Profesör Doktor Halil Naci Atalay gibi önemli isimlerin de yer aldığı bu eğitim kurumunda eğitim almayı düşünüyorsanız ve ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız Karatay Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 12 51 olarak kullanılmaktadır. Üniversite Anadolu’nun tam ortasında Selçukluların başkenti Konya’da yer almaktadır. Türkiye’nin her bölgesine eşit mesafede uzaklıkta olan ve Türkiye’de bir deyim haline gelen git gel Konya 6 saat esprisi ile de her yere eşit mesafede uzaklıkta bulunan bu yükseköğrenim kurumunda geleceğin İş dünyasının söz sahipleri olabilirsiniz.Karatay Üniversitesi

Karatay Üniversitesi

Karatay Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası

Konya Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı tarafından desteklenen Karatay Üniversitesi ilk öğrencilerini 2011 yılında kabul etmiş ve mezunlarını vermiştir. Önemli fakülteleri bulunan bu Yüksek Öğrenim kurumunda sizlerde geleceğe yönelik planlarınızı yapabilirsiniz. Hukuk Fakültesi, Tıp Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, İşletme ve Yönetim Fakültesi, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Güzel sanatlar ve Tasarım Fakültesi sizlere uygun çözümler sunabilir. Ayrıca sağlık sosyal ve fen bilimleri enstitülerinde geleceğe yönelik kariyer planları yapabilirsiniz. Üniversitede sağlık bilimleri ve Adalet Meslek Yüksek okulu’da ara eleman ihtiyacına cevap vermek niteliğindedir. Karatay Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası aklınıza gelen her türlü konu için öğrencilerin yaşayacağı sorunlar sıkıntılar çözüm yolları akademisyenler personel mezun aday öğrencilerin yapması gerekenler gibi merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını Karatay Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 12 51 arandığı takdirde size gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 650 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status