Karaburun Belediyesi İletişim BilgileriKaraburun Belediyesi iletişim bilgileri için Karaburun Belediyesi’nin internet sitesinden detaylı bilgileri almanız mümkün. E-belediye sistemini kullanmayan Karaburun Belediyesi işlemlerinizde belediye binasına şahsen müracaat etmeniz gerekmektedir. Telefon numaralarından yardım almak istediğiniz konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Telefonla İletişim

Karaburun Belediyesi’ne telefon ile ulaşmak istemeniz halinde alan kodu olan 232’nin ardından 731 30 20 numarasını tuşlamanız gerekmektedir. 731 43 60 ve 731 40 01 diğer iletişim numaralarıdır.

Mail İle İletişim

Karaburun Belediyesi’ne mail ile ulaşım sağlamak isterseniz belediyenin internet sitesine girerek iletişim adımından başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunda bildirdiğiniz mail adresinize dönüş yapılacaktır.Hizmet Binası

Karaburun Belediyesi’ne şahsen müracaatınız gerekiyor ise, Merkez Mahallesi, Atatürk Caddesi, No.4’de bulunan hizmet binasına gitmeniz gerekmektedir. İzmir ilimizin Karaburun ilçesinde bulunan hizmet binası tüm belediyecilik işlemleriniz için hizmet vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Beyşehir Belediyesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Beyşehir Belediyesi, Beyşehir Belediyesi İletişim ve Beyşehir Belediyesi İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 75 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status