Karabük Üniversitesi Hakkında Bilgi Batı Karadeniz bölgemizin genç Yüksek Öğrenim kurumlarından biri olan Karabük Üniversitesi eğitim faaliyetleri iletişim bilgileri ve araştırma merkezleri ile ilgili olarak sizlere kısa bilgilendirme yapacağız. Türkiye’nin hızla gelişen devlet üniversiteleri arasında yer alan Eğitim Kurumu oldukça fazla alternatif sunmaktadır. Sizler için sürekli olarak yeni fakülteler, enstitü, yüksekokul, Meslek Yüksekokulu bünyesine dahil eden Türkiye’nin saygın eğitim kurumları arasında yerini alan Karabük ilimizin önemli Yükseköğretim kurumu hakkında bilgi almak isterseniz telefonla ya da üniversitenin resmi web sitesini kullanarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Karabük Üniversitesi Bölümleri

Karabük Üniversitesi bölümleri şunlardır fakülteler; Tıp Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, teknik eğitim fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Turizm Fakültesi, Orman Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, İşletme Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi ve Fen Fakültesi

Enstitüler, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü ve Demir Çelik Enstitüsü

Yüksekokullar, Yabancı Diller Yüksekokulu, sivil havacılık yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu, Hasan Doğan beden eğitimi spor YüksekokuluMeslek yüksekokulları, Yenice Meslek Yüksek Okulu, Sosyal Bilimler Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Safranbolu Meslek Yüksekokulu, Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Eskipazar Yüksek Meslek Yüksekokulu, Eflani Meslek Yüksekokulu, Adalet Meslek Yüksek Okulu

Karabük Üniversitesi iletişim bilgileri

Bu genç üniversitede eğitim görmek düşüncesi olanların ya da üniversitede eğitim faaliyetlerinden faydalanan ya da insan kaynakları biriminde çalışan çalışmak isteyen veya üniversite ile ilgili herhangi bir konuda bilgi sahibi olmak isteyen herkesin Karabük Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 0478 numaralı telefonu araması gerektiğini söyleyelim. Bütün bilgilendirme çalışmaları amacıyla ve kolayca erişim sağlamak için Karabük Üniversitesi telefon numarası 444 0 478 numaralı telefonun sizlere kolaylık sağlayacağını söyleyebiliriz. Öğrencilerin ya da akademisyenlerin akademik takvim otomasyon ve diğer bilgileri elde etmesi için ise üniversitenin resmi web sitesini kullanmaları avantaj sağlar.

Karabük Üniversitesi sosyal medya hesapları da aktif olarak kullanmaktadır. Başta Facebook Twitter linkedin Pinterest Instagram YouTube hesaplarını takip ederek de üniversitenin güncel bilgilerine ulaşabilirsiniz. Karabük Üniversitesi Araştırma merkezleri sizlere farklı fırsatlar sunmaktadır. Ayrintili bilgi almak istiyorsanız Karabük Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası aracılığıyla gerekli bilgilendirme size yapılabilir.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 369 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status