Kanal D izleyici Temsilcisi İletişim BilgileriKanal D izleyici temsilcisi iletişim bilgileri Türkiye’nin en önemli medya yayın kuruluşlarından biri olan Kanal D en fazla ilgi gören televizyon kanallarından birisidir. Böyle olunca da meraklı seyirciler Kanal D izleyici temsilcisi iletişim bilgilerini araştırıp gerekli durumlarda telefonla aramak, gerekli durumlarda mail atmak için sorgulamaktadır.
Biz de konuyla ilgili olarak kendilerine yardımcı olmak amacıyla Kanal D iletişim telefonunu kendilerine sunmak istedik. 1993 yılında yayına başlayan Kanal D Türkiye’de önemli bir görevi üstlenerek büyük bir izleyici potansiyeline sahip olmuştur. Dizileri, programları, yayınları ilgiyle takip edilen büyük bir televizyon kanalıdır.
Doğan Holding grubuna bağlı olan Kanal D spor programları olsun, şovlarıyla ve magazin programlarıyla, dedikodu programlarıyla seyircilerin ilgisini çeken kanallardan birisidir. D Smart içerisinde de öncelikli kanallardan biri olan Kanal D izleyici temsilcisi iletişim bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen seyircilere hemen Kanal D izleyici temsilcisi telefon numarasını verelim.

Kanal D müşteri temsilcisi telefon numarası kaç?

Kanal D iletişim bilgileri 212 478 00 88 olarak hizmet vermektedir.

Sizlere her türlü öneri, görüş, istek eleştirilerinize cevap vermek amacıyla Alo D hattını kullanabilirsiniz. Kanal D’nin müşterilerine özel olarak  bu hatta Alo D hattı adı verilmektedir. Buradan Kanal D izleyici temsilcisine ulaşarak her türlü konu hakkında düşüncelerinizi iletebilirsiniz. Kanal D izleyici Temsilcisi İletişim Bilgileri  iletişim bilgileri, Kanal D programları, dizileri, yayın akışı ya da diğer konularla ilgili düşüncelerinizi mail olarak da atabilirsiniz, izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr ya da bizeyazın@kanald.com.tr iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.Kanal D

Kanal D

Kanal D

Türkiye’nin önemli televizyon kanallarının en başında yer alan Kanal D hem yerli diziler, hem yabancı filmler ve her türlü farklı yayın kuşağı ile hem Türkiye’de hem de komşu ülkelerde de seyretme oranı yüksek olan bir televizyon kanalıdır. Oldukça yüksek seyirci potansiyeline sahip olan televizyon kanalı seyircisine oldukça fazla değer vermektedir. İster yemek programları, ister dedikodu programları, ister spor programları, haber programları olsun oldukça kaliteli yayınlar yapan Kanal D özellikle Abbas Güçlü’nün Genç Bakış adlı programı, Beyaz Show, Burada Laf Çok, Magazin D, Kısmetse Olur, iftar sofrası, sahur sohbetleri, Arka Sokaklar dizisi, Kurtlar Vadisi Pusu, Poyraz Kara yel gibi programlarla oldukça ilgi ve merak uyandırmaktadır. Siz de Kanal D müşteri temsilcisi iletişim bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız size verdiğimiz iletişim kanallarını kullanarak gerekli durumlarda kullanabilirsiniz.
Kanal D izleyici olarak yorumlarınızı alt bölümdeki mesaj kutusuna yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1032 kere okundu.
 • Site Yorum

4 adet yorum var.

 1. Tuğba dedi ki:

  Meryem dizisinin çoğu olumsuz sahneleri bulunmakta savcı ve polisin karakterleri kötüye kullanılmıştır filmin sahnelerinde değişiklik olsun ya da film yayından kaldırılsın.

 2. Hüseyin ılgın dedi ki:

  Çocuklar duymasın dizisinde CAYCI hüseyinin rolü çok abartılmış annesi ile beraber bagırmalari hiç hoş olmamış bence ayrıca hüseyinin annesi meltemlerde devamli

 3. Fatma dedi ki:

  Kahramanmaraş dan yorum yapıyorum mümkünse babamı arka soKaklara oyuncu olarak alsınlar çok büyük hayranı hayali o filmin ve başımın etini yiyor.

 4. hülya dedi ki:

  merhaba
  bu kadar büyük bir yayın kurulusu olan siz Doğan Medya Grubu olarak izleyicisinin çokça olduğuna inandığımız. BEN BİLMEM EŞİM BİLİR yarışma programı gibi eğlenceli bir programı aniden hiç bir söyleme gerek duymadan gece yarısına alındığını ınternetten okuduk. Ben 40 – 50 yaşlar anne ve babam 70 li yaşlarda olmasına rağmen ülkemizdeki kaos durumundan bir nebze de olsa uzaklaşmak için bu yarışma programınız çok başarılı bularak izliyorduk. çok azda olsa çiftler arasındaki agresiflik kötü örnekte olsa dizilerle kıyas yapılmayacak düzeyde iyiydi. Bu kaoslu ülkemizde azıcıkda olsa gülmeyi bize çok görmeniz üzücü. Keyifle başlama saatini beklerdik. sizden ricamız tekrar eski yayın saatıne döndürmeniz. başarılı sunucu ve yapımcılarıyla

  Saygılarımla,
  Hulya ÇETİN

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status