Kamil Koç müşteri hizmetleri telefon numarası kaçTürkiye’nin en köklü taşıma firmaları arasında bulunan Kamil Koç kurumsal bir kimlik ile yıllardan beri Türk yolcularını ulaşmak istedikleri noktalara taşımak için çalışıyor. Doğal olarak her türlü şikayet, istek, ticari bilgi amaçlı olarak Kamil Koç müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenmek istemiyor. Kamil Koç farklı sektörlerde hizmet vermektedir. Seyahat rehberliğinden otobüs kiralamaya o kadar birçok konuda faaliyet göstermektedir. Şehir içi personel taşımacılığında şehirlerarası insan taşımacılığına kadar insanın bir yerden bir yere taşınmasına fırsat vermektedir. Kaliteli farklı üstün hizmet anlayışı ile yıllardan beri üst standartlarda hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Kamil Koç Firmasını Tanyalım

İlk kez 1926 senesinde yollara çıkan Kamil Koç otobüsleri bugün Türkiye’nin gitmediği noktası hemen hemen yok denecek kadar azdır. Türkiye Cumhuriyeti ile yaşıt olan firma 4 binden fazla çalışanı, 900 civarında araç filosu ve günde 1500 e yakın hareket noktası ile günde yaklaşık 70 bin yolcu taşımaktadır. Yılda taşıdığı insan sayısı 15 milyona geçmiştir. Böyle güçlü önemli bir taşıma şirketi olan Kamil Koç müşteri hizmetleri telefon numarası doğal olarak bu potansiyelin ihtiyacı için kullanılmaktadır. Sizler de Kamil Koç ile ilgili her türlü şikayet öneri beklenti teşekkür mesajlarını yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Kamil Koç firmasına doğrudan ulaşarak bilet durumunuzu güzergahları, bilet fiyatlarını, hareket saatlerini… aklınıza gelecek her türlü konuyu bizzat görüşebilirsiniz, sorabilirsiniz. Bunun için Kamil Koç müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 0 562 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kamil Koç müşteri hizmetleri kısayol tuşları

Kamil Koç müşteri hizmetleri kısayol tuşlarını da kullanarak daha hızlı işlem yapabilirsiniz. Kamil Koç müşteri hizmetleri kısayol tuşları; 1. 1 tuşu rezervasyon için
 2. 2 tuşu rezervasyonunuzu bilete çevirmek için
 3. 3 numaralı tuş ile kredi kartıyla bilet alabilirsiniz
 4. 4 numaralı tuş ile dış ve iç hat bilet satın alımını gerçekleştirebilirsiniz
 5. 5 numaralı tuşla dilek istek şikayetlerinizi söylemek için kullanabilirsiniz

Kamil Koç müşteri hizmetleri sizlere çağın gereklerine uygun hizmet sunmaktadır. Böylece yorulmadan oturduğumuz yerden bütün sorunları  rahatlıkla halledebilirsiniz. Elbette bu kadar güçlü büyük bir filoda bazen istenmeyen durumlar yaşanabilir. Örneğin bildiğiniz bir otobüsün servisinden memnun olmayabilirsiniz, zamanında servis noktasına gelmemiş olabilir, sundukları hizmetlerden memnun kalmayabilirsiniz ya da tam tersi memnuniyetinizi ve teşekkürlerinizi yazabilirsiniz.

Kamil Koç

Kamil Koç

Kamil Koç otobüslerinin özellikleri

 • Kamil Koç otobüslerinde açık büfe ikram yapmaktadır.
 • Teknolojiyi otobüslerine taşıyarak yolcu koltuklarında multimedya hizmeti veren dokunmatik ekranlar bulunmaktadır.
 • Kamil Koç’un seyahatlerinde bilet alımını rezervasyon işlemlerini dünyanın neresinden olursanız olun mobil uygulamalar sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Araçlarında seyahat boyunca mobil cihazlarınızı kablosuz şekilde erişim fırsatı veren internet wi-fi bağlantısı kurabilirsiniz.
 • Eğer bir spor tutkunu iseniz Lig TV Kamil Koç otobüslerinde kişiye özel ekranda ücretsiz olarak izlenebilmektedir.
 • Eğer yolcunuzu nerede olduğunu öğrenmek isterseniz Yolcum Nerede uygulaması ile otobüslerin hangi Yolda olduğunu rahatlıkla takip edebilirsiniz. Böylece karşılamak istediğiniz almak istediğiniz yolculuğunuzun saat saat dakika dakika bulunduğu noktayı harita üzerinden gözlemleyebilirsiniz.

En önemlisi de Kamil Koç müşteri canlı destek uygulaması ile ister bilet satın alırken isterseniz, herhangi bir sorunla ilgili müşteri temsilcisi ile görüşerek sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz. Kamil Koç müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 0 562 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Teknolojiyi en üst seviyede hayata geçiren Kamil Koç firması Türkiye’nin en önemli taşıma şirketlerinden biri olduğunu tekrar hatırlatalım.

Bir önceki yazımız olan TTNET müşteri hizmetleri numarası kaç? başlıklı makalemizde TTNET müşteri hizmetleri numarası, ttnet müşteri hizmetleri numarası kaç ve TTNET Müşteri Hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 937 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status