Kahramanmaraş KASKİ telefon numarasıcialis black 800mg purchase

Kahramanmaraş KASKİ telefon numarası, KASKİ iletişim bilgileri, Maraş su Kahramanmaraş su arıza tel Kahramanmaraş KASKİ borç sorgulama gibi konular hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Sitemiz  Türkiye’de merak edilen bütün telefon numaraları iletişim bilgileri hakkında araştırma yaparak siz değerli ziyaretçilerine destek sağlamaktadır.  Bugünkü konumuz Kurtuluş  savaşında Fransızlara karşı büyük bir başarı göstererek kahraman ünvanı alan şehrimiz Maraş su hakkında olacaktır.  Yeni büyükşehir olan illerimizden biri olan Kahramanmaraş KASKİ müşteri hizmetleri sizlere gerekli desteği sağlayacaktır. Merak ettiğiniz konular hakkında KASKİ su arıza KASKİ borç sorgulama KASKİ telefon şeklinde arama yaparak yaptığınız araştırmada sitemize ulaştınız. Biz de size nasıl hizmet alacaksınız hizmet alırken nelere dikkat edeceksiniz yardımcı olacağız.

KASKİ müşteri hizmetleri telefon numarası

İster su arıza bildirimi yapmak için ister abonelik hizmetleri su kalitesi ya da diğer konular hakkında bilgi almak için KASKİ müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. Yeni  abone olurken hangi belgeler gerekir ya da abonelik iptali için ne yapmamız gerekir sizlere müşteri temsilcileri anlatacaktır.  Abone olmak için ne kadar ödeyeceksiniz bu konuda bilgi almak için KASKİ iletişim bilgileri kullanılabilir. Peki hangi numarayı arayacağım diye merak ediyorsanız sizlerin alması gereken telefon numarası 0344 296 0 333 Ayrıca büyükşehirlerin ortak Alo su telefon numarası 185 hattında arayabilirsiniz. Size ihtiyacınız olan gerekli destek sağlanacaktır.Red Viagra online

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü sürekli yeni yatırımlar yaparak vatandaşlarına kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır. Ayrıca atıksu hizmetlerinde en iyi şekilde yürütmektedir.

doxycycline online

KASKİ müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

İster Alo 185 hattı üzerinden arayarak su kesintisinin sebeplerini sorabilirsiniz ya da tarife ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu amaçla KASKİ iletişim tel KASKİ telefon numarası aranmalıdır ya da Kahramanmaraş’a özgü su arıza telefon numarası 0344 236 0 333 olduğunu hatırlatalım.

KASKİ Adresi

KASKİ adresi Yavuz Selim Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı Numara 79 Dulkadiroğlu şeklinde yazmanız yeterlidir. İhtiyaç olursa faks numarası 0344 236/1 333 şeklinde hizmet vermektedir. Her  türlü su hizmetleri hakkında bilgi almak için KASKİ telefon numarası sizlere gerekli desteği sağlayacaktır. Kurum ile ilgili her şey size açıklanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 496 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status