Kadıköy Kaymakamlığı İletişim BilgileriKadıköy İstanbul’un en eski ilçelerinden olup, elit tabakasının yerleşkesi olarak bilinmektedir. Hizmet binası Kadıköy Kaymakamlığı Caferağa Mahallesi General Asım Gündüz Caddesi Kuzu Kestane Sokakta yer almaktadır.

Güncel Hali ile İletişim Bilgileri

adrese dayalı olarak Caferağa Mahallesi General Asım Gündüz Caddesi Kuzu Kestane Sokak No:1 34710 Kadıköy /İstanbul olarak Brand Cialis online antibiotic purchase Kadıköy kaymakamlığı iletişim bilgileri kayıtlı olup,telefon numarası +90 216 338 52 90, fax numarası+90 216 349 55 42 ve internet ortamından ulaşım için elektronik posta adresi kadikoy@istanbul.gov.tr olarak kayıtlarda yer almaktadır. Hizmet binası hafta içi 08.00 -17.00 arası hizmet vermekte olup hafta sonları kapalıdır.İletişim İçin prozac without prescription

İrtibat bilgileri olarak belirtilen bilgiler güncel olup, Kadıköy kaymakamlığı iletişim bilgilerinde değişiklikler olduğunda güncelleme duyurulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Karabağlar İlçe Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Karabağlar İlçe Nüfus Müdürlüğü, Karabağlar İlçe Nüfus Müdürlüğü İletişim ve Karabağlar İlçe Nüfus Müdürlüğü İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 114 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status