Kadıköy Diyabet Hastanesi iletişim telefon numarasıİstanbul Kadıköy Acıbadem Mahallesinde vatandaşların diyabet sorunlarına çözüm üretmek için çalışmalarını yürüten Dr Nazif Bağrıaçık Kadıköy Diyabet Hastanesi iletişim telefon numarası Cialis Super Active çalışmaları ve önemli bilgiler hakkında sizlere bilgi paylaşım yapıyoruz. Temelleri 1995 yılında atılan hastane 1999 yılından beri Türk Diyabet ve Obezite Vakfı denetiminde, bilgisinde çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Diyabetin toplum tarafından bilinmesi tedavi edilmesi için ilk kez çalışmalara başlayan Vakıf bu görevi hastaneler ile birlikte yerine getirmek için çalışmaktadır. Dr Nazif Bağrıaçık Diyabet Hastanesi kar amacı gütmeden vatandaşların diyabet sorunlarına çözüm üretmek için çalışmalar yürütmektedir.

60 yıla yakın süreden beri Türk Diyabet Cemiyeti nin ve Türk Diyabet ve Obezite Vakfı’nın Güç Birliği ile hastane çalışmalarına devam etmektedir. Hastanenin önemli hocalarından birisi olan Profesör Doktor Nazif Bağrıaçık ın ismi hastaneye verilmiş ve hastanenin adı Nazif Bağrıaçık Kadıköy hastanesi olarak hizmet vermektedir.Kadıköy Diyabet Hastanesi iletişim tel no

İstanbul’da şeker hastası olan diyabet olarak kabul edilen bu rahatsızlığın giderilmesi için çalışmalar yürütülmektedir. Sizler de Şeker hastası iseniz önemli diyabet sorunlarınız varsa generic amoxil Kadıköy Diyabet Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası nolvadex cheapest 0216 339 57 57 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Sizlere uygun randevu ve tedavi yöntemleri için gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Müşteri temsilcileri sizlere gerekli bilgilendirme yapacaktır.

Hastane aynı zamanda beslenme ve diyet, beyin cerrahisi, biyokimya, çocuk cerrahisi, dermatoloji, Fizik Tedavi, genel cerrahi, iç hastalıkları, göz hastalıkları, kulak burun boğaz hastalıkları, kardiyoloji üzerine de tedavi hizmeti sunmaktadır. Sizi en iyi şekilde dinleyen Kadıköy Diyabet Hastanesi iletişim tel no aranması sizin için önemli bir fırsat olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 234 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status