İZSU Telefon Numarasıİzsu borç sorgulama, İZSU müşteri hizmetleri telefon numarası, İZSU iletişim telefon numarası, su kesintisi veya su kaçağı için aramanız gereken telefon numarasını sizlerle paylaşacağız. Türkiye’nin üçüncü büyük kenti olan İzmir’in su ve kanalizasyon işlerinden sorumlu olan birini İzsu olarak adlandırılır. Sizler de İzmir’de yaşayan vatandaşlar olarak gerek sayaç değişimleri, gerek yeni su aboneliği için veya kaçak su bildirimi arıza sorgulama borç sorgulama ve diğer konular hakkında bilgi almak amacıyla hangi numarayı arayacağınıza merak ediyorsunuz. Biz de sizlere bu konuda gerekli desteği sağlamak amacıyla yaptığımız araştırmayı paylaşıyoruz.

İZSU müşteri hizmetleri telefon numarası

İhtiyacınız olduğu durumlarda su arıza,  su kesintileri, dere ıslahı kanalizasyon kanal patlakları, borç sorgulama gibi konularda bilgi almak için İZSU müşteri hizmetleri telefon numarası aranmalıdır. İZSU telefon numarası 444 40 35 olarak hizmet vermektedir. Sizler de ister borç sorgulamak için, ister arıza bildirimleri için ya da başka kanal ve Su İşleri hakkında bilgi almak amacıyla İZSU tel numarası aranmalıdır.

İZSU Arıza Tel

İZSU iletişim telefon numarası yeni abonelikler hakkında bilgi almak, abone numarasını öğrenmek, kanal bakımı, dere ıslahı gibi konularda bilgi almak için de İZSU telefon numarası 7 gün 24 saat aranarak destek alınabilir.

Sadece su işleri kanalizasyon işleri değil, aynı zamanda vidanjör ihtiyacınızı karşılamak amacıyla da İzmir su ve kanalizasyon işleri İZSU telefon numarası sizlere 365 gün 24 saat destek sağlamaktadır. İzmir ve diğer kanalizasyon işleri telefon numarası Türkiye genelinde Alo 185 olarak rezerve edilmiştir. Ancak bazı illerimizde ayrı bir numara ile de vatandaşlara destek verilmektedir.İzmir İZSU tel no Alo 185 üzerinden de alınabilmektedir. İZSU çağrı merkezi hem Türkiye geneli Alo 185 üzerinden hemde 444 40 35 numaralı iletişim hattından aranarak sizlere destek vermektedir.

İZSU

İZSU

İZSU Borç Sorgulama

Her türlü su kesintisi, İzsu borç sorgulama, İZSU yeni abonelik, borç ödeme vezneleri ve diğer konular hakkında bilgi almak amacıyla İzmir su ve kanalizasyon işleri İZSU telefon numarası günün her saatinde alınabilmektedir. Bizler İzmir’de yaşayan vatandaşların su ve kanalizasyon konularında destek almak için İZSU iletişim bilgileri İZSU müşteri hizmetleri telefon numarası İzsu borç sorgulama hizmeti gibi hizmetleri nasıl yapılacağını, hangi numaradan destek olacaklarını anlattık. Siz de kurumla ilgili eleştirilerinizi şikayetlerinizi istek dilek ve temennileriniz konu altında paylaşabilirsiniz.

Diğer konularımızdan ASKİ Telefon Numarası sizlerin ilgisini çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 584 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. […] için, su arıza bildirimleri için Asat müşteri hizmetleri telefon numarası aranması gerekir. Güncel su kesintileri, su kaçakları gibi durumlarda Antalya Asat telefon numarası sizlere anında destek […]

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status