İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Hakkında1992 yılında kurularak hizmete açılan İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü bilhassa teknolojik konularda üst düzeyde eğitim-öğretim ve araştırma fırsatı vermektedir. Bir devlet üniversitesi özelliği ile hizmet veren eğitim kurumunda öğrenim dili İngilizce olduğunu hatırlatalım. Dünya genelinde teknolojiyi en geniş anlamda kullananlar arasında yer alan kurum 1994 senesinde lisansüstü programlarına açılmış, 1998 yılında ise lisans programlarına öğrenci almaya başlamıştır. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü İzmir şehir merkezinden Güzelbahçe kampüsüne taşınarak 3500 hektar alanda eğitim-öğretim ve araştırma fırsatı sunmaktadır.

Female Viagra cheapest

İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Akademik birimleri

Üniversitede 12 tane doktora programı, 25 tane yüksek lisans ve 10 tane de lise programı ile hizmet vermektedir. Yaklaşık 2500 öğrencisi eğitim öğretim faaliyetlerinden faydalanmaktadır. Eğitim öğretimde uluslararası normlar dikkate alınmaktadır eğitimler öğrenci merkezlidir ve daha çok proje esaslı yöntemlerle öğrencilere girişimci, araştırmacı ve ekip çalışmasına uygun çağdaş bireyler olarak yetişmeleri için fırsat vermektedir. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü taban puanları mutlaka araştırılmalıdır.

Yurtdışında ve yurtiçinde itibar gören üniversite mezunları üniversiteler arası burslu eğitimlerden faydalanmaktadır. Öğrenciler eğitime başladıkları ilk yıldan itibaren kendilerine sunulan son teknoloji ile donatılmış olan eğitim faaliyetlerinden faydalanmaktadır.

acquire doxycyclineİzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü iletişim bilgileri

Bu önemli Yüksek Öğrenim Kurumu Türkiye’nin önemli şehirlerinden biri olan İzmir’de faaliyet göstermektedir. İzmir’in Urla ilçesinde bulunan İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü telefon numarası 0232 750 60 00 olarak aranabilir. Fax numarası 0232 750 60 15

Bu üniversiteden mezun olan gençler mutlaka önemli yerlerde kariyer yapmaktadır. En son mezun olan öğrencilerin  doktora yaparak araştırmacı kimliğiyle geleceğin bilim insanı olma yolunda hızla ilerlemektedirler. İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde edinilen bilgiler dünya genelinde kendilerine verilen fırsatlarla araştırma görevlisi olarak da farklı Yüksek Öğrenim kurumlarında çalışmaktadırlar.

İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Enstitüsü çağrı merkezi telefon numarası

Eeğitim öğretim faaliyetlerinden faydalanmak öğrenci olarak bu kurumda yer almak herkesin her öğrencinin mutlaka istediği hayalini kurduğu bir eğitim sürecidir. Siz ortaöğretimde eğitim gören de bu ayrıcalıklı kurumda geleceğim kariyer sahibi gençler arasına girmeyi düşünüyorsanız İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü taban puanları ve iletişim bilgilerini şimdiden not edin merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını bulmak amacıyla gerekli durumlarda arayarak bilgi alabilirsiniz.

Çok farklı çalışmalarda yer almak istiyorsanız o zaman sizlerin de rotası bu kurun olmalıdır. Hepinize başarılar dileriz. İzmir’de Yüksek Teknoloji Enstitüsü‘nde sizlere de eğitim-öğretim fırsatı dileriz.

cialis black 800mg cheapest

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 542 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status