İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı İletişim Bilgileriİzmir hakkında merak ettiğiniz her şeye kolayca erişim sağlayabileceğiniz bir adres. İnternet sayfalarından kolayca birçok işlemi gerçekleştirebileceğiniz ve iletişim bilgileri ne ulaşabileceğiniz ayrıntılı bir siteye sahiptir. Birçok bağlı müdürlüklere rahatça ulaşabilirsiniz.

Adres Tarifi

Cumhuriyet bulvarı no:7 Konak/ İzmir olarak bilinen adresine ulaşım sağlamanız oldukça kolaydır. Konak merkezde yer alan İzmir vergi dairesi başkanlığı ile internette yer alan bilgi edinme başvurusunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaraları: 0232 483 17 77 olarak bilinmektedir. Ayrıca iletişim için mail adreslerine mail atabilirsiniz.Ulaşım

Ulaşım için birçok toplu taşıma aracından fayda sağlayabilirsiniz. Ayrıca özel araçlarınızla rahatça ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde iletişim, iletişim bilgileri ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 37 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status