İzmir Katip Çelebi Üniversitesi HakkındaFarklı fikirlerin sesi, sloganı ile 2010 yılında hizmete açılan İzmir Katip Çelebi Üniversitesi eğitim faaliyetleri iletişim bilgileri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Eğitim dili olarak Türkçe ve  İngilizce’ye tercih eden bir devlet üniversitesi özelliğini taşıyan Eğitim Kurumu özellikle kapatılan Gediz Üniversitesi’nin kendi bünyesine aktarılması ile birlikte hızlı bir büyüme ve ivme yakalamış. Böylece hem bölümler, programlar, hem de öğrenci sayısı bakımından Türkiye’nin önemli üniversiteleri arasına girmiştir. İzmir ilimizde faaliyetlerini sürdüren Katip Çelebi Üniversitesi yapılanmasını sürekli olarak devam ettirmektedir.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Akademik Birimleri

Şu anda Turizm, Tıp, Su Ürünleri, sosyal ve beşeri bilimler, Sağlık Bilimleri, orman, mühendislik ve Mimarlık, İslami ilimler, İktisadi ve İdari Bilimler, gemi inşaatı ve denizcilik,Eczacılık ve Diş Hekimliği fakülteleri ile lisans düzeyinde eğitim fırsatı sunan Öğretim Kurumu’nun Yabancı Diller Yüksekokulu Çelebi’nin Meslek Yüksek Okulu Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulları bulunmaktadır. Ayrıca sosyal bilimler, fen bilimleri ve sağlık bilimlerinde kariyer fırsatı da vermektedir.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi iletişim bilgileri

Gerek Bilgi İşlem Dairesi, gerek hukuk müşavirliği ya da idari, mali işler, kütüphane, öğrenci işleri, Sağlık Kültür spor dairesi personel işleri Strateji Geliştirme yayın Komisyonu yapı işleri sosyal araştırmalar Etik kurulu klinik araştırmalar Etik Kurulu girişimsel olmayan klinik araştırmalar Etik Kurulu davranış ilkeleri Eğitim Komisyonu gibi konularda iletişime geçmek için İzmir Katip Çelebi Üniversitesi telefon numarası 0232 329 35 35 numaralı telefonla görüşerek sorunlarınızı giderebilirsiniz.İzmir Katip Çelebi Üniversitesi

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi

Katip Çelebi Üniversitesi’nin çağrı merkezi telefon numarası

Öğrencilerin de akademik takvim, mevzuat, bilgi edinme ya da diğer bütün konular hakkında bilgi almak amacıyla Katip Çelebi Üniversitesi’nin çağrı merkezi telefon numarası aranarak iletişim olanaklarından faydalanabilirler. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi oldukça farklı araştırma ve uygulama merkezleri bulunmaktadır. Bunlardan faydalanmak bilgi almak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Yaşlı sağlığı ve bakım uygulama araştırma, Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma, Türkçe öğretimi Uygulama ve Araştırma, teratojenite bilgi Eğitim Uygulama ve Araştırma, Sürekli Eğitim sağlık uygulama, kariyer geliştirme kadın sağlığı ve yardımcı üreme yardımla üreme teknikleri kadın çalışmaları istatistik danışmanlık ölçme ve değerlendirme doku hücre oğlum organ nakli uygulama gözenekli doğal malzemeler Uygulama ve Araştırma Diş Hekimliği Uygulama ve Araştırma deprem mühendisliği Uygulama ve Araştırma deneysel ve klinik araştırma ve uygulama Cihannüma ekonomik toplumsal Uygulama ve Araştırma Biyomedikal test kalibrasyon uygulamalı araştırma Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama merkezlerinde dilediğinizde örüşmek iletişime geçmek için İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası aranarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca eğitim faaliyetlerinden faydalanmak isteyen aday öğrencilerin İzmir’de yaşam, üniversiteye ulaşım, burs, yeme içme, barınma gibi konular hakkında, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi taban puanları ve ilgili ayrıntılı bilgi alma gibi durumlar için iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 602 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status