İzmir Kadın Sığınma Evi İletişimDünya da kadına yönelik şiddettin artması üzerine devletin kadınları korumaya aldığı kuruluştur. Burada kadınlara psikolojik ve hukuksal olarak destekler ve bazı imkanlardan faydalanması kendilerini iyi hissetmeleri sağlanır. İzmir Kadın Sığınma Evi İletişim Brand Cialis purchase adresini internetten de öğrenmek mümkündür.

Nasıl Gidilir, Hangi Araç Kullanılır?

Konak’ta bulunan sığınma evine ulaşım dolmuş, otobüs veya metrobüslerle kolaylıkla sağlanmaktadır. Konak dolmuşlarıyla yakın mesafeyle ulaşım sağlamaktadır. Yer 155 numara, sokak numara 18 Hatay/ Konak ‘ ta bulunmaktadır.nolvadex online buy prozac online İletişim İzmir Kadın Sığınma Evi İletişim numarası 0 (232) 293 4 293 ‘dır. İstenilirse mail ve faks’ la da iletişim sağlanabilir. Mail : kadindanisma@izmir.bel.tr

Faks :0 (232) 245 22 84

Bir önceki yazımız olan Kayserispor iletişim bilgileri telefon numarası başlıklı makalemizde Kayserispor çağrı merkezi telefon numarası ve Kayserispor iletişim tel numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 155 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status