İSU iletişim bilgileri telefon numarasıKocaeli ilimizin su işlerini yürüten biriminin kısa adı İSU olarak anılmaktadır. Sizlere İSU iletişim bilgileri telefon numarası ve çalışmalar hakkında bilgilendirme yapacağız. İzmit İSU olarak da söyleyebileceğiniz kurum sanayi ilimiz olan Kocaeli’de vatandaşların su ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. İstanbul’un hemen bitişiğinde yer alan ve yoğun sanayisi ile Türkiye’nin adeta motor illerinden biri olan Kocaeli ya da İzmit İSU iletişim bilgileri hakkında sizlere kolay pratik çözümler önereceğiniz. D100 karayolu üzerinde Seka Park numara 59 da bulunan Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü telefon numarası 262 317 30 00 olarak hizmet vermektedir.

İSU çağrı merkezi telefon numarası

Her türlü su kanal işlemlerinde sizlere destek sağlayacak olan İSU çağrı merkezi telefon numarası arandığı takdirde sizlere gerekli destek verilmeye çalışılacaktır. İster su arıza bildirimleri, isterseniz patlak kanal gibi sorunları anında İSU arıza telefon numarası aranarak haber verebilirsiniz.

Kocaeli İSU iletişim telefon numarası

Türkiye’nin su iletişim hattı olan Alo 185 üzerinden günün her saatinde arayarak su ile ilgili sorunlarınızı iletebilirsiniz. Alo 185 arıza ve şikayetler için sizlere destek sağlamaktadır. Kaçak su ihbarı yapmak için ister telefonla isterseniz kurumun web sitesinde iletişim formu doldurarak ilk bağlarımızı anında iletebilirsiniz. İzmit İSU sizlere abonelik işlemleri, abone devir işlemleri, abonelikten çıkış, kapatma işlemleri hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır.İSU müşteri hizmetleri

İSU müşteri hizmetleri

İSU müşteri hizmetleri telefon numarası

Eğer kaçak su ihbarında bulunacaksınız, kaçak su kullanan kişiler hakkında bildirim yapacaksanız veya faturaya itiraz edeceksiniz yine İSU müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere destek sağlayacaktır Kocaeli su ve kanalizasyon işleri  telefon numarası aranarak ödeme noktaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Nasıl ödeme yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Tahsilat ödeme yaparken nelere dikkat edeceğinizi sorabilirsiniz. Mükerrer ödemeler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Geçmiş dönem faturaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Abone işlemleri yapılırken taksitlendirme hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Eğer yüksek tüketim yapıyorsanız ve sayaç da bir sorun olduğunu düşünüyorsanız İSU iletişim telefon numarası arandığı takdirde yine sizlere destek sağlanacaktır.

İsu borç sorgulama

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Su İşleri birini İsu borç sorgulama yapmak için web sitesine giriş yapın, abone numaranızı yazın, sonra sicil numarasını yazın sorgulayın. Hemen borcunuz ekranda görünecektir.

Ayrıca yeni abonelik hakkında, abone kapatma işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için Kocaeli İSU müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası aranmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 620 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status