İstinye Üniversitesi iletişim bilgileriVM Medical Park, Medical Park ve Liv Hospital, üç ayrı hastanenin markasını aynı çatı altında birleştirerek 25 senelik tecrübelerinin Yirmibirinci Yüzyıl Anadolu Vakfı olarak kurduğu İstinye Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası eğitim faaliyetleri çalışmaları hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. 2015 yılında kurulan üniversite özellikle sağlık sektöründe hizmet veren hastanelerin ortaklaşa kurduğu ve geleceğe yönelik sağlıkçı yetiştirme düşüncesinde olan önemli bir projedir. Bu üniversite Ülkemizde en önemli özel sağlık grubunda çalışma fırsatı da verecektir. Üniversitede eğitim alan gençler sağlık alanındaki faaliyetlerini sürdüren vakfın iş garantisi kapsamında sayılmaktadır.

İstinye Üniversitesi telefon numarası

Akademik kadroları, eğitim sistemi gelecekteki ihtiyaçlara göre dizayn edilmiş olan İstinye Üniversitesi hakkında bilgi almak en çalışmaları hakkında bilgi edinmek amacıyla üniversitenin telefon numarası aranabilir ya da web sitesinden gerekli bilgilendirme sizlere yapılacaktır. İstinye Üniversitesi telefon numarası bilgi almak amacıyla ücretsiz olarak 0850 808 seksen dört 78 numaralı çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz. Sizlere erekli bilgilendirme açıklama üniversite yetkilileri tarafından yapılacaktır. İstinye Üniversitesi faks numarası 212 481 36 88 Adres, Maltepe Mahallesi Edirne Çırpıcı yolu, Numara 9 Cevizlibağ ,Topkapı İstanbul

İstinye Üniversitesi araştırmalar yapmak amacıyla ileri seviyede küresel ölçekli eğitim faaliyetleri yaparak, öğrencilerin eğitim hayatlarında önemli bir yer sahibi olmak için bilgi ve fikir üretmenin önemine vurgu yapmaktadır. Bu sene yani 2016-2017 akademik yılda Sağlık Bilimleri Fakültesi, Tıp Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu programlarına öğrenci kabul edecek olan üniversitenin hedefi çok yakın gelecekte farklı yeni sağlıkla ilgili programlar açmaktır. Bunların başında Eczacılık, diş hekimliği, mühendislik, İktisadi İdari Bilimler, Fen edebiyat, Mimarlık gibi programların açılmasıdır.İstinye Üniversitesi

İstinye Üniversitesi

İstinye Üniversitesi iletişim bilgileri

Sizler de bu önemli sağlıkla ilgili faaliyet gösteren eğitim kurumunda geleceğe yönelik planlar yapmayı düşünüyorsanız aklınıza gelen merak ettiğiniz konular için İstinye Üniversitesi tel no 0850 808 84 78 numaralı telefonla gerekli yerlere ulaşabilirsiniz. Bu telefon numarası aranarak üniversite hakkında bilgi alabilirsiniz, öğrenci işleri, akademik takvim, üniversitenin sağladığı burslar, öğrenim ücretleri, üniversite kayıt için gerekli şartlar, yatay geçiş fırsatları, kütüphaneden faydalanma, kaynak kullanma imkanları, Kampüs içindeki yaşam, uluslararası öğrencilerin yapması gerekenler gibi aklınıza gelen farklı konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstinye Üniversitesi Vizyon olarak, ürettiği akademik bilgi ulusal ve uluslararası düzeyde yurtiçi ve yurtdışındaki bilim insanlarının farklı bakış açıları ile yoğurarak toplumumuza faydalı hale getirmek için çalışmaktadır. Siz de bu önemli kurumda geleceğe yönelik planlar yapıyorsanız İstinye Üniversitesi direk bağlanma telefon numarasını arayıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 618 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status