İstanbul Tıp Fakültesi Randevu Telefon NumarasıÜlkemizin en köklü üniversitelerinden olan İstanbul Tıp Fakültesi randevu telefon numarası hastanede muayene olmak isteyen vatandaşlar için merak edilmektedir. En eski üniversiteleri ile ünlü İstanbul’un bu güzide kurumunun randevu iletişim bilgileri hakkında sizleri bilgilendireceğiz. İstanbul’da yaşayan ve bu kurumdan tedavi hizmeti alan vatandaşların randevu almak amacıyla öncelikli olarak kurumun randevu sistemini iyi bilmesi gerekmektedir. Yenilenen telefon numaraları ile her türlü bilgi akışını rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

İstanbul Tıp Fakültesi randevu numarası kaç?

İstanbul Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi olmayı düşünen İstanbulluların hastaneye gitmeden önce aramaları gereken numara 212 414 24 24 olduğunu bilmeleri gerekir. Randevu alarak hastaneye gidenler rahatça yorulmadan sıra beklemeden tedavi olmak fırsatından yaralanabilir. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi hastane randevu sistemi güncellenmiş ve eski telefon numarasını kullananların randevu alamadı belirtilmiştir. Bu sebeple daha hızlı daha verimli daha faydalı olabilmek adına randevu telefon numaraları yenilenmiş. Bu sebeple de hastaneden faydalanmak için insanların yeni randevu hattını kullanmasını faydalı olduğunu hatırlatalım.

İstanbul Tıp Fakültesi randevu hattı kaç?

İstanbul Tıp randevu sistemi oldukça aktif hale getirilmiş ve kolaylık sağlanmış, insanların gereksiz kalabalık oluşturması önlenmiş Böylece insana yakışır bir sağlık hizmeti vermek amaçlanmıştır. Siz de mutlaka İstanbul Tıp randevu telefon numarası ile hastaneden hizmet almak için çaba harcayın. Aksi halde mesai dışı muayene hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz ancak öncelik elbette randevulu hastaların olduğu için çok beklemek zorunda kalırsınız.

İstanbul Tıp Fakültesi internetten randevu alma

Üniversite Hastanesi’nde tedavi olmak isteyen vatandaşların web sitesi aracılığı ile de randevu almalarına olanak tanımaktadır. Bunun için hastanın Öncelikle TC kimlik numarasını girmesi, sonra telefon numarasını, baba adı doğum yılı bilgilerini girerek randevu alma fırsatı da bulunmaktadır. Ancak en garantisi telefonla sorarak danışarak randevu almak daha avantajlıdır diye düşünüyoruz.İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi randevu tel no 0212 414 24 24 olarak güncellenmiş ve insanlara sağlık hizmeti vermek için çalışmalar yapmaktadır.

İstanbul Tıp Fakültesi mesai dışı muayene randevuları üniversite Öğretim üyelerinin muayene ettiği sistemde tedavi olmak isteyenlerin normal ücretin iki katı kadar ilave ücret ödemek zorunda olduklarını hatırlatalım. Ayrıca öğretim üyeleri tarafından yapılan tedavide, tetkik, ameliyat gibi hizmetler için normal sağlık bedeli ücretinin bir katı kadar ilave ücret ödemeleri gerekir.

İstanbul Tıp Fakültesi telefon ile randevu alma

İstanbul Tıp Fakültesi dahiliye telefon numarası 212 414 20 00-32256

İstanbul Tıp Fakültesi cerrahi bilimler telefonla randevu alma 212 414 20 00 -31 195

İstanbul Tıp Fakültesi kardiyoloji telefonla randevu alma 0212 414 20 00 – 32 403

Kurumun mesai dışı öğretim üyesi muayene hizmet randevu bilgileri, mesai dışı fiyat listesi, mesai dışı isim listesi internet sitesine girerek öğrenilebilir.

Bir önceki yazımız olan İSKİ Telefon Numarası başlıklı makalemizde İSKİ, İski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İski Müşteri iletişim tel. Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 757 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status