İstanbul Ticaret Üniversitesi Sosyal Hizmetler Vakfı ve İstanbul Ticaret Odası tarafından 2001 yılında kurulan üniversite farklı fakültelerde ticaret meraklıları için yüksek öğrenim faaliyeti vermektedir. Ticaret Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası fakülteleri eğitim faaliyetleri hakkında bilgi almak amacıyla yapılan araştırmalara cevap vermek için bu yazıyı sizlerle paylaşıyoruz. Üniversitede şu anda Hukuk, İşletme, İletişim, İnsan ve Toplum Bilimleri, Mühendislik-mimarlık ve Tasarım fakülteleri faaliyet halindedir. Ayrıca İngilizce hazırlık bölümü ile 4 tane de enstitü bulunmaktadır. Bunlar Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Dış Ticaret Enstitüleri’dir. Üniversite henüz tam olarak kapasitesini yansıtmasa da  şu anda 7000 civarında öğrenciye akademik fırsat vermektedir.

Ticaret Üniversitesi telefon numarası kaç

Kültür başkenti olarak kabul edilen İstanbul’da Küçükyalı ve Sütlüce yerleşkelerinde teknolojik ve bilimsel gelişmelere paralel olarak sanatsal ve kültürel faaliyetlerini devam ettiren eğitim kurumu 132 yıllık bir geçmişe sahiptir. Çünkü İstanbul Ticaret Odası’nın destekleri ile hayata geçirilen eğitim kurumu oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Üniversite ile iletişim kurmak amacıyla Web sitesinin çevrimiçi temsilcileri sizlere her türlü bilgilendirmeyi yapmaktadır. Ayrıca İstanbul Ticaret Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 0 400 13 numaralı telefonlara gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Sizlere sağlanan burslar, kontenjanlar, puanlar, yurt, kampüs içindeki faaliyetler, bilişim hizmetleri, adayı öğrencilerin yapması gerekenler, mevcut öğrencilerin neler yapması gerektiği gibi konularda bilgi alabilirsiniz.İstanbul Ticaret Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası

Önlisans, lisans, Hazırlık Okulu, uzaktan öğretim sistemi, yüksek lisans, doktora, kariyer planlama, değişim programları, üniversitede okutulan dersler ya da diğer konular için görüşmek soru sormak amacıyla üniversitenin direk bağlanma telefon numarası 444 0 400 13 numaralı telefonu arayıp sorabilirsiniz. Ayrıca sosyal ağlarda da aktif olarak sayfalarını düzenleyen geliştiren Yüksek Öğrenim Kurumu‘nun sayfalarını takip edebilirsiniz. Linkedin, Facebook, Twitter, YouTube gibi sosyal ağlarda bilgi alabilirsiniz. Üniversitenin öğrencilere sunduğu etkinlikler kampüsteki sağlık, kültür ve spor faaliyetleri engelli öğrenciler için sunduğu avantajlar ve öğrencilere verdiği ödüller kampüs içindeki hayat sosyal tesisler gibi merak edilen konular sorulabilir. Akademik olarak öğrencilere hangi avantajlar sunduğunu da öğrenebilirsiniz.

İstanbul Ticaret Üniversitesi çağrı merkezi telefon numarası merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulmak için fakülteler enstitüler öğrenci değişim programı, üniversitenin taban puanları, Ticaret Üniversitesi öğrenim ücretleri anlaşmalı kurumlar gibi konularda da bilgi almak amacıyla İstanbul Ticaret Üniversitesi telefon numarası alınabilir.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 655 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. İzmirli dedi ki:

    İstanbul Ticaret Üniversitesi size yeter

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status