İstanbul Seyahat telefon numarasıİstanbul Seyahat telefon numarası, İstanbul Seyahat müşteri hizmetleri telefon numarası, İstanbul Seyahat iletişim tel no

1940 yılında kurulan firma günümüze kadar aralıksız olarak yolcu taşıma işlemine devam etmektedir. İlk defa Samsun ilinden Giresun’un Alucra’ya sefer başlatan firma bugüne kadar oldukça fazla yolculuk yapmıştır. İstanbul Seyahat’in kurucusu olan Abit Tırış bu firmayı kurmuş geliştirmiş büyütmüş daha sonra oğluna teslim etmiştir.

Sürekli olarak yollarda yolculara en iyi hizmeti vermek için çaba harcayan firma Trakya bölgesinde daha aktif olarak yolcu taşımayı tercih etmiştir. İstanbul’dan Çorlu hattına çalışmaya başlayan daha sonra Avrupa ülkelerinin yollarına düşen İstanbul Seyahat telefon numarası hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Firma ile ilgili olarak her türlü bilet alımı, şikayet, istek temenni rezervasyon amacıyla İstanbul Seyahat müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanmamız gerekir.

İstanbul Seyahat iletişim tel no

0850 222 59 59

olarak hizmet vermektedir.

Siz de ihtiyaçlarınız giderilmesi amacıyla bu firmayı telefon numarası aracılığıyla arayabilirsiniz. Sürekli olarak kendini geliştiren büyüyen firma başta Trakya olmak üzere ülkemizin sahil bölgelerinde Karadeniz, Ege ve Akdeniz üzerinde seferler düzenlemektedir.

 2002 yılından itibaren kurumsallaşan İstanbul Seyahat Turizm unvanını almış ve hizmetlerine aralıksız olarak devam ettirmektedir. Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti satışı yapan, tur düzenleyen firma Trakya’da ve İstanbul’da oldukça fazla satış ofisine sahiptir.Firma son yıllarda Bulgaristan’a seferler düzenlemeye başladı. Tecrübesini uluslararası boyutlara taşıdı. Yaptığı seferlerle Vatandaşlarımızın Bulgaristan’a götürüp getirmektedir.

İstanbul Seyahat

İstanbul Seyahat

İstanbul Seyahat müşteri hizmetleri telefon numarası

Her türlü bilgi edinme rezervasyon, uçak bileti, tur, şikayet, istek talep kalkış saati varis saati ya da herhangi bir eşya kaybolması gibi durumlarda aranız gereken numara 0850 222 59 59 olduğunu Tekrar hatırlatalım.

İstanbul Seyahat telefon numarası

İstanbul Seyahat ve Turizm güven ve Kaliteyi birleştirerek yolcularına sürekli en iyi hizmeti vermek için çalışmayı amaç edinmiş. Firmanın bugün itibariyle 250’den fazla online bilet satış yeri bulunmaktadır. Bine yakın personel de bu firmada istihdam etmektedir.

Kendini güncelleyerek yenileyerek çağa ayak uyduran İstanbul Seyahat telefon numarası günün her saatinde aranabilir. Müşteri temsilcileri sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan Efe Tur telefon numarası başlıklı makalemizde Efe Tur Çağrı Merkezi telefon numarası, Efe Tur iletişim tel no ve Efe Tur Müşteri Hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 474 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status