İstanbul Medipol ÜniversitesiMedipol Üniversitesi Türkiye Eğitim Sağlık ve Araştırma Vakfı 2009 senesinde İstanbul’da Yüksek Öğrenim fırsatını değerlendirmek isteyen gençlere  Üniversitesi’ni armağan etti. Üniversite ile ilgili bilgiler fakülteler, yüksek lisans, doktora, öğrenci işleri gibi aklınıza gelen farklı konularda bilgi almak amacıyla Medipol Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri etkinlikleri faaliyetleri barınma yurt gibi konular hakkında bilgi edinmek için neler yapılması gerekir. Bu konu ile ilgili olarak sizlere hazırlanan yazıda İstanbul’un sağlık ve eğitim konusunda ayrıcalıklar sunan Medipol sizlere gerekli konularda bilgilendirme yapacaktır.

Medipol Üniversitesi telefon numarası

Üniversitenin Haliç ve Kavacık olmak üzere iki tane yerleşkesi bulunmaktadır. Her iki yerleşke içindeki bölümler müdürlükler ya da diğer konular için Medipol Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri 444 85 44 numaralı telefon 7 gün 24 saat alınabilir üniversitenin Haliç yerleşkesi Rektörlük fax numarası 212 531 75 55 Medipol Kavacık yerleşkesi rektörlük faks numarası 212 531 75 55 olarak hizmet vermektedir. Eğitim Kurumu’nun telefon numarası sizlere üniversitenin öğrenci işleri akademik konular Üniversite Hastanesi ve diğer konular ile ilgili olarak da bilgilendirme yapacaktır.

Diploma işlemleri bilgi doğrulama ders seçim işlemleri askerlik işlemleri sağlanan burslar öğrenci temsilciliği aday öğrenci gibi farklı konularda merak ettiğiniz durumlarda üniversitenin direk bağlanma hattı 444 85 44 alınarak gerekli bilgilendirme sahibi olabilirsiniz.Medipol Üniversitesi

Medipol Üniversitesi

Medipol Üniversitesi’nin mevzuatında neler olduğunu öğrenmek için üniversitenin Kayser adı verilen sisteminden giriş yapıp gerekli bilgilendirme sahibi olunabilir. Üniversitenin Resmi Web Sitesi de oldukça aktif bir kullanım sunarak öğrencilere ya da kariyer yapma düşüncesinde olan insanlara sunduğu fırsatlar öğrenilebilir Medipol Üniversitesi‘nde bulunan fakülteler insan ve toplum Bilimleri Fakültesi Hukuk Fakültesi Güzel Sanatlar tasarım ve Mimarlık Fakültesi Eczacılık Fakültesi Eğitim Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi luslararası Tıp Fakültesi Tıp Fakültesi Sağlık Bilimleri Fakültesi mühendislik ve doğa Bilimleri Fakültesi İşletme ve yönetim Bilimleri Fakültesi İletişim Fakültesi olduğunu söyleyelim.

Medipol Üniversitesi direk bağlanmak telefon numarası

Oldukça Özgün farklı bölümler Yüksek Öğrenim yapma düşüncesinde olan herkese fırsat vermektedir Ayrıca adli Bilimler Enstitüsü Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fen Bilimleri Enstitüsü Sosyal Bilimler Enstitüsü Kariyer yapmak isteyenlere fırsat vermektedir Medipol Üniversitesi direk bağlanmak telefon numarası 444 85 44 Size gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 717 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. İTÜ dedi ki:

    İstanbul Medipol Üniversitesi fırsatlarını değerlendirin…

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status