İstanbul Medeniyet Üniversitesi Hakkında Bilgi2010 tarihinde kurulan İstanbul Medeniyet Üniversitesi iletişim bilgileri, eğitim faaliyetleri ile ilgili sizlere kısa bilgilendirme yapmak için bu yazıyı kaleme aldık. İstanbul ilimizin Anadolu tarafında yer alan bir devlet üniversitesi olan Yüksek Öğrenim Kurumu toplum ve medeniyet merkezli girişimci yenilikçi araştırma odaklı uluslararası olarak faaliyet göstermek üzere şimdilik 2 yüksekokul, 4 enstitü, 7 Araştırma Merkezi ve 11 Fakültesi bulunan bir üniversitedir.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi iletişim bilgileri

Genç üniversite hakkında bilgi almak İstanbul Medeniyet Üniversitesi taban puanları telefon numarası faks numarası ulaşım bilgileri ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi taban puanları gibi konularda sizlere yardımcı olmak amacıyla yaptığımız araştırmada, edindiğimiz bilgilere göre telefon numarası 0216 280 33 33 olarak hizmet vermektedir, faks numarası ise 216 280 20 21 olarak kullanılmalıdır.

Genç, iddialı ve hedefleri olan bir Yüksek Öğrenim Kurumu ile ilgileniyorsanız o zaman Medeniyet Üniversitesi‘ni yakından takip etmeli, araştırmalı burada eğitim almak için gerekli hazırlıkları şimdiden yapmalısınız. Doğal olarak bütün devlet üniversitelerinde eğitim ücretsizdir. Burada da ücretsiz olarak yükseköğrenim faaliyetlerinden faydalanabilirsiniz.

Medeniyet Üniversitesi ulaşım bilgileri

Toplu ulaşım araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşma imkanı bulunmaktadır. İstanbul’da metrobüs, metro, otobüs gibi İstanbul’un her iki yakasından toplu ulaşım araçlarıyla üniversiteye erişebilirsiniz.Dünyanın ve Türkiye’nin medeniyet beşiği olarak kabul edilen kültürel ve tarihi çeşitliliği ile öne çıkan Türkiye’nin hatta dünyanın en önemli şehirlerinden İstanbul’da olan Medeniyet Üniversitesi Adresi D100 Karayolu Dumlupınar, numara 98 Kadıköy İstanbul olduğunu hatırlatalım.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nin akademik birimleri

Fakülteleri;

Turizm, Siyasal bilgiler, Sanat Tasarım ve Mimarlık, Sağlık Bilimleri, Mühendislik ve Doğa bilimleri, hukuk, havacılık ve uzay bilimleri, diş hekimliği, Eğitim bilimleri ve Edebiyat Fakültesi

Enstitüleri;

Eğitim bilimleri, sosyal bilimler, sağlık bilimleri ve fen bilimleri

Yüksekokulları;

Yabancı Diller ve sivil havacılık

Uygulamalı araştırma merkezleri;

Mikrocerrahi Eğitim ve Araştırma, otizm Uygulama ve Araştırma deneysel ve klinik araştırmalar, Uygulama ve Araştırma sosyal iş Birlikler bölgesi Uygulama ve Araştırma Eğitim çocuk eğitim ve bilim uygulama araştırma psikoloji Uygulama ve Araştırma Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma medeniyet araştırmaları Uygulama ve Araştırma olarak farklı alternatifler sunmaktadır.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi telefon numarası

Merak ettiğiniz diğer konular sorular sorunlar ve bilmek istediğiniz herşey için İstanbul Medeniyet Üniversitesi çağrı merkezi telefon numarası aranarak sizlere gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Kafanızda oluşan soruların kampüste yaşam buz yeme içme İstanbul Medeniyet Üniversitesi taban puanları hakkında bilgi sahibi olmak ve yeni öğrencilerin neler yapması gerektiği gibi düşüncelerin cevap bulması için bu Eğitim Kurumu ile iletişime geçmenizde fayda var.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 559 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status