İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Mehmet Altınbaş Eğitim ve Kültür Vakfı iştirakleri olarak 2008 yılında kurulan ve 2011-2012 yılında Akademik olarak eğitim öğretim faaliyetine başlayan İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası eğitim faaliyetleri konusunu sizlerle paylaşacağız. Hızlı büyüme gösteren eğitim kurumunda bilim farkıyla önde sloganı öne çıkarılarak 8 fakülte, 2 Meslek Yüksekokulu, bir yüksekokul ve üç tane enstitü ile eğitim öğretim faaliyetlerini yürütmektedir. İstanbul merkezli vakıf üniversiteleri arasında ilgi gören bu eğitim kurumunda bilgi üretme ve üretilen bilginin bütün insanlıkla paylaşılarak değerlerin zenginleştirilmesi misyon olarak kabul görmüş ve bütün dünyada bilim farkıyla önde olmak amaçlanmıştır.

Kemerburgaz Üniversitesi telefon numarası

Üniversitenin sizlere sağladığı fırsatlar, eğitim öğretim ücretleri, öğrenim taban puanları taban puanları gibi aklınıza gelecek her konuda bilgi almak amacıyla iletişim telefon numarası kullanılmalıdır.

Kemerburgaz Üniversitesi Çağrı Merkezi

Kemerburgaz Üniversitesi Çağrı Merkezi sizlere her türlü konuda bilgi sunacaktır.  212 604 01 00 numaralı direk bağlanma numarasını arayarak üniversitede sağlanan öğrenci fırsatları ya da çalışmak isteyenler için iş fırsatlarını da sorabilirsiniz Ayrıca yüksek öğrenim Kurumu’ndaki yüksekokullar enstitüler fakülteler ile ilgili merak ettiğiniz konulara sorabilirsiniz başka öğrenmek istediğiniz konuları öğrenci işleri ile ilgili bilgileri sizlere anında cevap verecek olan Kemerburgaz Üniversitesi Çağrı merkezindeki görevliler aklınıza takılan merak ettiğiniz her konuyla ilgili sizlere yardım olacak Yardımcı olacaklardır.Üniversitenin Mahmutbey Yerleşkesi İletişim

TLF: (0 212) 604 01 00   Belgegeçer: (0 212) 445 81 71
Mahmutbey Dilmenler Caddesi,   Nu: 26, 34217 Bağcılar
info@kemerburgaz.edu.tr

Eğitim kurumunda uluslararası eğitim programlarına paralel olarak izlenen programın teknolojik gelişmelere uygun bir şekilde eğitim öğretim fırsatı sunduğunu, Böylece yenilikçi ve dinamik araştırmayı seven akademik kadro ile geleceği özgüveni yüksek olan bireylerin yetiştirilmesi, Böylece geleceğe geniş bir pencereden bakan teknoloji ve bilgi ile uyumlu gelecek yüzyılların nitelikli gençler gençlerini hayata hazırlamayı hedeflemektedir.

Kemerburgaz Üniversitesi tel

Siz de bu hedefler doğrultusunda üzerinize düşen payı almak istiyorsanız Kemerburgaz Üniversitesi telefon numarası aranarak merak ettiğiniz konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kemerburgaz Üniversitesi ile ilgili düşünceler

Üniversite hakkındaki görüş düşünce, eleştiri paylaşmanız için konu altındaki Mesaj bölümünü kullanabilirsiniz. TERCİH ETMEYİ DÜŞÜNENLERE YOL GÖSTERSİN…

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 600 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status