İstanbul Gelişim Üniversitesi  İstanbul Gelişim Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri

Gelişim Eğitim Kültür Sağlık ve Sosyal Hizmet Vakfı tarafımca ilk kez 2008 senesinde İstanbul Gelişim Meslek Yüksekokulu olarak kurulması için girişimde bulunulmuş olan kurumun 2011 yılında adı İstanbul Gelişim Üniversitesi olarak düzenlenmiş ve  3 enstitü 3 fakülte, 4 yüksekokul ile bir Meslek Yüksekokulu ile Yüksek Öğrenim faaliyetlerine başlamıştır. Üniversite tercihleri yetenek sınavları dikey geçiş Yatay geçiş öğrenim ücretleri üniversitenin sağladığı fırsatlar gelecek hayalleri kuran gençler tarafından araştırılmaktadır.

İstanbul Gelişim Üniversitesi

Biz de İstanbul Gelişim Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri, öğrencilere sunduğu fırsatlar, kurumun artıları nelerdir, konu ile ilgili bilgilendirme yapmak için bu yazıyı geleceğin akademik kariyer yapacak bireyleri için hazırladık. Teknolojik ve bilimsel gelişmelere uyum sağlayacak ve her sektörde kendini yetiştirmiş bireylerin Atatürk ilkelerine bağlı kalarak evrensel, çağdaş ve bilimsel olarak düşünebilen ekip ruhuna ve ahlaki değerlere sahip olan toplumsal sorumluluk bilinci olarak eleştirel düşünme yeteneği kazanan geleceğe azim, inanç ve ümitle bakan özgür ve özgün bireylerin yetiştirilmesi için fırsat vermektedir. İstanbul Gelişim Üniversitesi

İstanbul Gelişim Üniversitesi

Gelişim Üniversitesi iletişim bilgileri

Eğitim Kurumu internet sitesini aktif olarak kullanan gençlere yönelik çalışma yaptığı gibi telefonla arayıp bilgi almak isteyen insanlar içinde Gelişim Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 212 422 70 70 numaralı telefondan hizmet vermektedir. Ayrıca Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar aracılığı ile de üniversitenin sağladığı fırsatlar ve kurum hakkında bilgiler edinmek amacıyla sosyal medya aracılığı ile gençlerin rahatlıkla bilgi edinebileceğini hatırlatalım. Yüksek Öğrenim Kurumu Üniversitede, kütüphane, Dış İlişkiler Ofisi Medya ile ilgili de çalışmalar yapmaktadır. Eğer siz aramak istemiyorsanız telefon numaranızı bırakarak mail adresinizi bırakarak kurumun sizlerle iletişim kurmasını da isteyebilirsiniz. Onun için web sitesinde bulunan sizi arayalım sekmesini tıklayarak forumdaki gerekli alanları doldurunuz ve sizi arayıp merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulmak için bekleyebilirsiniz.

Gelişim Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası

Ben beklemek istemiyorum anında merak ettiğim konuların cevabını bulmak istiyorum diye düşünenlerin üniversitenin fakülteleri, enstitüleri, yüksekokulları, meslek yüksekokulları ya da akademik kadro ile ilgili olarak da telefon numarası 212 422 70 70 olarak alınabilir. Gelişim Eğitim Kurumu üniversite içindeki sosyal yaşamla ilgili de bilgi alabilirsiniz. Öğrencilere sağlanan yurt imkanları nelerdir? Hangi sosyal etkinlikler yapılmaktadır? Sportif faaliyetler nelerdir? Üniversitenin öğrencilere sunduğu kariyer fırsatları nelerdir? Rehberlik servisinin hizmetleri öğrenci konseyi öğrenci kulüpleri hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulmak için Gelişim Üniversitesi telefon numarası aranabilir sosyal medya hesapları takip edilebilir ya da web sitesi aracılığı ile doğrudan mesaj yazarak iletişim kurulabilir. Üniversitenin öğrenim ücretleri taban puanları ön kayıt öğrenci adaylarının yapması gerekenler gibi pek çok konuda bilgi almak amacıyla Gelişim Üniversitesi tel no aranıp sorulabilir.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 734 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status