İstanbul Gedik Üniversitesi1994 yılında Türkiye’nin eğitim alanındaki ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla Gedik Eğitim Vakfı kuruldu. Ülkemizin ilk uluslararası kaynak mühendislerinden olan Halil Kaya Gedik ülkemizin önemli bir boşluğunu gidermek amacıyla İstanbul Gedik Üniversitesi kurarak Türk yükseköğretiminin hizmetine sundu. Son zamanlarda hızla artan vakıf üniversiteleri arasında bulunan Gedik Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası ile ilgili yapılan araştırmalara cevap vermek amacıyla kısa ve öz olarak bu yazımızı hazırladık.

İstanbul Gedik Üniversitesi İletişim

Üniversite geleceği şekillendirmek amacıyla Seçkin öğretim kadrosuyla fark yaratan yenilikçi değer üreten küresel bir üniversite olmak amacıyla mükemmelliyetçi bir vizyon sahibidir. Bu üniversite bütün öğrencilerine dünya genelinde kabul gören bir eğitim vermeyi misyon edinmiştir.

Gedik Üniversitesi iletişim bilgileri nedir

Gedik Üniversitesi İş hayatında bireysel ve mesleki ahlaki standartlar çerçevesinde rekabet gücü yüksek olan ve bütün sorunları çözebilecek donanımlı bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Sizler de bu önemli eğitim kurumunda geleceğinizi şekillendirmek istiyorsanız Gedik Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 5 438 numaralı telefonu arayarak gerekli bilgilendirmeyi alabilirsiniz.Gedik Üniversitesi

Gedik Üniversitesi

Gedik Üniversitesi telefon numarası

Gedik Üniversitesi’nde dört tane enstitü, 4 tane fakülte, iki tane Yüksekokul ve sekiz tane Merkez bulunmaktadır. Sizler de bu fark yaratan Vakıf Üniversitesi’nde geleceğinizi şekillendirmek istiyorsanız ve fen bilimleri Sağlık Bilimleri sosyal bilimler Güzel Sanatlar, İktisadi İdari Bilimler Mühendislik spor bilimleri alanında eğitim öğretim faaliyetine katılmak istiyorsanız, Gedik Üniversitesi telefon numarası aranarak bilgi alınabilir.

Gedik Üniversitesi telefon numarası kaç

Kampüs ile ilgili öğrenci toplulukları barınma yeme-içme, kültürel etkinlikler, sportif faaliyetler, kütüphane, öğrenim ücretleri, Gedik Üniversitesi taban puanları ya da diğer aklınıza gelebilecek her türlü konuda üniversitenin 444 5 438 numaralı telefonu aranmalıdır.

Gedik Üniversitesi direk bağlanma numarası

Gedik Üniversitesi Uluslararası ofislerle de de işbirliği yapmaktadır. Değişim programları hakkında bilgi almak amacıyla da üniversitenin telefon numarası aranarak bilgi edinilebilir oldukça aktif bir üniversite olduğunu söyleyebiliriz. Gedik Üniversitesi’ne doğal olarak Gedik Holding Gedik Eğitim Vakfı yok  ÖSYM ile de doğrudan bağlantıları olan eğitim kurumu ile ilgili gerekli konuları öğrenmek amacıyla Gedik Üniversitesi direk bağlanma numarası 444 5 438 numaralı telefonları arayabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 649 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status