İstanbul Bilim ÜniversitesiTürk Kardiyoloji Vakfı tarafından 2006 tarihinde kurulan Bilim Üniversitesi kardeşlik insan sevgisi ve pozitif bilim için alan araştırma ve geliştirme yaparak ilkeli dürüst medeni bir toplum oluşturulması için her türlü fırsatı değerlendirmektedir. Üniversitelerin yoğun ilgi gördüğü son dönemde biz de İstanbul Bilim Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası çalışmaları, fakülteleri akademik birimleri öğrenciler için yaptığı çalışmalar hakkında bilgi vereceğiz.

Üniversite hedef olarak gençlere kendini sorgulayan düşünen problem çözen farklı kültürleri hoşgörüyle benimseyen kişiler olması için birbirleriyle hem ulusal düzeyde hem de uluslararası düzeyde yarışabilecek gerekli donanım ve deneyimin kazanması için yeterli bilgiye sahip olmalarını hedeflemektedir.

Bilim Üniversitesi telefon numarası kaç?

Siz de bu önemli kurumda önemli bir birey olmayı düşünüyorsanız telefon numarası her kampus için farklı olan kurumun telefon numaralarını not etmelisiniz.

Esentepe Merkez Kampüs telefon numarası 212 213 64 86

Esentepe Yüksekokul Kampüs telefon numarası 212 273 26 90

Esentepe hemşirelik Kampüsü telefon numarası 212 275 75 82

Fulya Kampüsü telefon numarası 212 88 11

Şişhane Kampüsü telefon numarası 212 361 88 00 numaralı telefonlarla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. İstanbul Bilim Üniversitesi

İstanbul Bilim Üniversitesi

İstanbul Bilim Üniversitesi çağrı merkezi telefon numarası

İstanbul Bilim Üniversitesi çağrı merkezi telefon numarası arandığı takdirde üniversitenin sağladığı Burslar, programlar, akademik takvim, rektörlük, Senato mevzuat, idari birimler yönetim kurulu etkinlikler ilgili aklınıza gelebilecek her konuda bilgi alma hakkınız bulunmaktadır. Eğitim Kurumu’nun programları İstanbul Bilim Üniversitesi taban puanları, öğrenim ücretleri, öğrencilere sağladığı burslar, dikey geçiş hakkı, yatay geçiş hakkı, kayıt kabul şartları ve aklınıza gelebilecek diğer soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Bilim yolunda sürekli çalışma yapan bu kurumun öğrencilere sunduğu fırsatlar uzaktan öğretim sistemi, öğrenci bilgi sistemi, öğrenim ücretleri, öğrenci konseyi öğrenci kulüpleri kampüsler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Hemşirelik Yüksek Okulu, Florence Nightingale Hastanesi sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ve kuruma bağlı olan hastaneler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bilim Üniversitesi telefon numarası

Üniversitenin Avrupa Florence Nightingale Hastanesi Fulya kampüsünde bulunmaktadır. Sağlıklı insan gücü oluşturma gayesiyle öğrencilerine öğrenim eğitim ve her türlü maddi manevi fırsatları sağlamak için çalışan kurum en kıymetli hazine olarak sağlığı görmektedir ve bu yönde de çalışmalar yapmaktadır. Siz de üniversitenin sizler için neler yapabileceğini öğrenmek amacıyla Bilim Üniversitesi telefon numarası aranarak aklınıza takılan merak ettiğiniz konulara sorabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Pepsi Cola telefon numarası başlıklı makalemizde Pepsi Cola, Pepsi Cola Müşteri Hizmetleri telefon numarası ve pepsi kola telefonu kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 608 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status